Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Volver

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Volver

 • Birthday 01/01/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Zegarki, strzelectwo, optyka, samochody i życie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale jaja, serio? To nich cieszy! Myślałem o DJ, ale chodzi mi po głowie PAM.... hm... Większy i prosty, a takie lubię.
 2. Swojego 16610 wspominam z nostalgią...ale zrobił się z czasem zbyt mały na mój nadgarstek i poszedł w dobre ręce, albo na dobry nadgarstek. Takie 43 mm jest teraz dla mnie idealne. A ta referencja to dla mnie kwintesencja Suba. Teraz i w przyszłości.
 3. Wow! Piękny DJ. To mój kolejny Rolex do zakupu. Karbowany bezel mi jednak pasuje do bransolety Oyster, mniej zdobny, ale muszę to przemyśleć. Gratulacje i zazdroszczę, że już go masz!
 4. Mam Regulatora z białą tarczą. Super fajny garniturowiec. Polecam. Tylko przy okazji, zakup od razu inny pasek, ten fabryczny strasznie nie pasuje do klasy zegarka!
 5. Steinhart Ocean 1 500 Titanium. Polecam!
 6. Gratulacje! To moja krótka wishlist, tyle, że przy moim 20,5 cm, DJ 41 mm.
 7. Sub jest mega do business casual, czy smart casual, ale do gangu wolę coś subtelniejszego, na pasku. Ale ja noszę do marynarki dżiny, a garnitur raz w roku, krawat..brrr.... no. A że w biurowcach Was nie zauważają, to może i lepiej, nie kupuje się zegarka tej klasy do lansu, tylko dla siebie i dla karmienia pasji! Ot... Jeśli macie nad sobą szefów, to faktycznie nie ma co się pokazywać może. Może standardem u tej reszty jest Fake - Rolex Sub DJ / Breitling Navitmer i Tani - Armani, czy to taki styl nowo - korpo?
 8. Kurczę, jak patrzę, to zaczynam sie przekonywac do jubilee... A dotąd nie podobała mi się. Starzeję się chyba
 9. Cudny zegar, mnie odpowiada jego masywność jako divera. Fotografie...to sztuka Panie! Chylę czoła!
 10. Volver

  Longines Gold 1889

  Fajnie, że można było tak dokładnie to ustalić, fajna historia.
 11. Właśnie taki mi się podoba. W roku 2010 macałem w Hiszpani dużo zegarków i wtedy Aquis wydał mi się ciężkawy. Ale cool. Wskazówki są dla mnie w nowej wersji okay ale bez drżenia serca, sword hands byłyby może lepsze? Hmm... Niemniej Oris jest jako marka fajny i pojawia się na moim celowniku, choć na kolejnym miejscu.
 12. Recenzja fajna, dzięki. Jednak jakoś Longines mnie nie bierze, coś stracił jako marka od lat 80 tych i mi się jawi jako droższa Certina, niestety...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.