Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kiwikiwi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Tak - i kiedyś użyteczność/piękno powszechnie rozumiano jako własności nierozłączne. "Gdzie zatraca się pojęcie, tam i sama rzecz umiera". I tym sposobem weszliśmy w klimat filmu O północy w Paryżu, W. Allena :-).
 2. Ups. Mnie się podobają takie większe zegarki na kobiecej ręce. Ale oczywiście nie silikon. Męski, klasyczny, złoty na brązowym skórzanym pasku....
 3. Ojtamojtam. 70. ! To też zamierzchła przeszłość. Najważniejsze, że zegarek śliczny. A może to koniec 60.? (jak go odpowiednio "wystylizuję" i tak wygląda na starszy :-)
 4. Też mam taką slavę, tyle że z perłową tarczą. Jeśli się uda to spróbuję zrobić jej zdjęcie w makro (słabo mi to idzie) i przesłać. Jest tak jak napisałeś :-) : jej wartość nominalna, to dla mnie mało ważna sprawa (nawet jeśli jest złota - a chyba jest). To jest zegarek dla amatorki stylistyki lat 50 - tych. Z przymrużeniem oka, oczywiście Rzadko ją noszę, bo do różowego, rosyjskiego złota trudno jest dobrać bransoletkę w taki sposób, żeby było lekko i bez zadęcia :-). Najczęściej wkładam zamiast paska po prostu długą satynową wstążeczkę w jakimś fajnym kolorze i okręcam sobie wokół ręki. To jest "zabieg" jednorazowy, ale efekt bardzo fajny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.