Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dr Lazarus

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Dr Lazarus

 • Birthday 09/16/1956

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Gry komputerowe, elektronika użytkowa, zegarki
 1. Jesteś żałosny i chamski. Szkoda mi na Ciebie czasu. Rozumny człowiek zrozumie Ty nie. Nie pozdrawiam
 2. Ja w polemice między nami nie używałem w stosunku do Ciebie pejoratywnych określeń. Ty to robisz. Czytający ten wątek sami to ocenią. Co do poziomu poczucia mojego humoru to znajomi kwalifikują go w okolicach angielskiego. Sam też potrafię z siebie zażartować jak i z innych, ale nie szydzić. Na marginesie liczba postów nie jest wyznacznikem do oceny innych bo ich mają niewiele, bo to przypomina mi zabawy z piaskownicy. Ważna jest ich jakość. Cytując Ciebie, aby nie było na pusto, strona ma już uaktualniony certfikat https i otwiera się bez problemów (do 25 sierpnia 2020). Jak widać kolega Łukasz podszedł do tego normalnie i profesjonalnie, a nie drwił z osoby, która ten problem zgłosiła i podzieliła się tym z innymi forumowiczami. Jestem posiadaczem między innymi zegarka firmy Steinhart Ocean 1 Blue Premium (zakupiony dwa lata temu) i na jego temat warto by może wymienić spostrzeżenia co do jakości, mechanizmu czy zalet i wad. Ja jestem otwarty na taką dyskusję. Życzę więcej luzu. Pozdrawiam
 3. @Thomas666 (Napisano wczoraj, 23:01) Gratuluję Ci poczucia humoru rodem z tygodnika " Szpilki" z jego ostatniego wydania w 1994 roku. Jeśli tylko tak błyskotliwe masz odpowiedzi i porady na tym zacnym forum, to prorokuję Ci przekręcenia w tym roku licznika postów. Będę za Ciebie trzymał kciuki i szczerze kibicował. Pozdrawiam, Twój wierny fan od dzisiaj.
 4. Sprawa strony wyjaśniła się. Certyfikat jest nieaktualny w związku z czym połączenie https z tą stroną jest traktowane jako niebezpieczne (przeglądarka Edge). Firefox dopuszcza tę stronę jako niezaufaną na własne ryzyko (dodanie jej jako wyjątek).
 5. Wiem bo tam kupowałem. Jest natomiast zastanawiające, że oficjalna strona z ofertą jest nieaktywna. Czyżby zakończyli działalność. Może odezwie się kolega ze Szczecina będący twarzą marki na terenie Polski.
 6. Dzień dobry, Czy koledzy wiedzą coś na temat niedostępności strony https://steinhart-zegarki.pl/? Pozdrawiam
 7. Ja już zagłosowałem jak tylko pojawiła się informacja o tym projekcie (ze dwa tygodnie temu). Moim zdaniem na tle innych projektów to fajny pomysł. Natomiast co do kolegi @supaplex najprościej będzie jak wpadniesz do Zegarmistrzowskiej i wyjaśnisz sobie z Panem Wojasem swoje wątpliwości co do "zapachu" tego projektu. Podpowiem może kolega też zadzwonić. Najprościej jest posądzać każdego o przekręt będąc oczywiście samemu wzorem cnót wszelkich. Pozdrawiam
 8. Od wczoraj mogę uważać się za pełnowartościowego miłośnika marki Steinhart. Zakupiłem model Ocean 1 Blue Premium w Kawiarni Zegarmistrzowskiej. Jakość zegarka na wysokim poziomie a dokładność chodu to +4s/24h. Tu także podziękowania dla Pana Macieja Wojasa za rzadko spotykany już profesjonalizm i obsługę.
 9. Witam, Mam ten model od 38 lat. Po długim leżakowaniu w tym roku została poddana konserwacji i regulacji u polecanego na tym forum zegarmistrza w Warszawie za spore pieniądze. Efekt wizualny po renowacji porażający. Niestety dwukrotna regulacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Omega zalicza do 1.5 min odchyłki dobowej na dobę co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Na razie odpuściłem sobie. Mam do Ciebie pytanie jaką Twoja Omega ma odchyłkę dobową jeśli nie jest to tajemnicą. Do innych forumowiczów kogo by polecali w Warszawie poza Swatch Group, który mógłby zmierzyć się z moją Omegą jeszcze raz. Pozdrawiam Witam, Mam ten model od 38 lat. Po długim leżakowaniu w tym roku została poddana konserwacji i regulacji u polecanego na tym forum zegarmistrza w Warszawie za spore pieniądze. Efekt wizualny po renowacji porażający. Niestety dwukrotna regulacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Omega zalicza do 1.5 min odchyłki dobowej na dobę co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Na razie odpuściłem sobie. Mam do Ciebie pytanie jaką Twoja Omega ma odchyłkę dobową jeśli nie jest to tajemnicą. Do innych forumowiczów kogo by polecali w Warszawie poza Swatch Group, który mógłby zmierzyć się z moją Omegą jeszcze raz. Pozdrawiam
 10. Przyłączam się do klubu posiadaczy tej marki. Może model ten to nic wyrafinowanego ale mam go od ponad 35 lat. Wymaga konserwacji. Jestem na etapie poszukiwania dobrego zegarmistrza. Już dostałem namiary na tym forum. Polecany jest Pan Zbigniew Bronowski z ul. Pięknej w Warszawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.