Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LGP

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Tym razem mam dla Was zegarek Aztorin Sport od Joanny Jabłczyńskiej. Zegarek wraz ze zdjęciem z autografem. http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-aztorin-sport-od-joanny-jablczynskiej-i3825709
 2. Moi drodzy, prawdziwa gratka dla kolekcjonerów zegarków i nie tylko Wystawiliśmy na charytatywną aukcję zegarek podarowany mojej bardzo chorej córeczce, Lilusi przez Huberta Urbańskiego. Brał on udział w programie Agent - Gwiazdy, gdzie wcielił się w postać AGENTA . Właśnie stąd ten zegarek pochodzi. Do zegarka dołączam plakat/zdjęcie na sztywnym materiale (155cm x 55cm) z autografem Huberta Urbańskiego. Widać na nim zegarek w akcji. Sprawdź i licytujPrawdziwa okazja http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-aztorin-sport-od-huberta-urbanskiego-i3806293
 3. Może i tak, ale to nowy model, a w sklepie nie stał nawet 3 godzin, bo czekałem na dostawę. To pierwszy egzemplarz tego modelu, który mieli w SWISS.
 4. 13 -> 25 -> 34 -> 42 -> 48 -> 53 Tak, to przyspieszenie sumaryczne. Przypominam tylko, że zegarek ma już 3 miesiące, więc nie sądzę, by w grę wchodziło rozprowadzanie smarów. TeJot, faktycznej rezerwy chodu nie sprwadzałem jeszcze.
 5. 13 -> 25 -> 34 -> 42 Tak to wygląda po kolejnych dniach.
 6. Sprawdziłem znajdujące się w pudełku książeczki, ale nie ma tam wzmianki odnośnie dopuszczalnych odchyleń.
 7. No więc teraz pytanie czy mam udać się w poniedziałek do SWISS w celu reklamowania wadliwego produktu, czy też wstrzymać się jeszcze? Czy przy tym nowym mechaniźmie te 12-13 sekund to standard, z uwagi na który mogą mi powiedzieć, że wszystko jest OK i nie przyjmują reklamacji?
 8. System użytkowania jest dokładnie taki sam. O polu magnetycznym nie ma mowy, ułożenie jest dokładnie takie samo. Nie biegam w nim, po prostu chodzę. Uderzenia nie było nawet najmniejszego. Dlatego też właśnie zacząłem się zastanawiać co jest nie tak.
 9. To ja już nie do końca rozumiem. Ktoś tam powyżej napisał, że 12 sekund na dobę to standard. Pierwsza doba to było 13 sekund spieszenia. Kolejna 12 sekund, co w sumie dało 25 sekund. Jeśli to faktycznie jest jakiś odchył od normy to maksymalnie w poniedziałek wybiorę się do sklepu. Swoją drogą ten zegarek kupowałem nie tylko ze względu na ciekawy wygląd, ale też mechanizm, który był reklamowany jako naprawdę dokładny. Sprzedawca (sieć Swiss) mnie też zapewniał, że w środku nie ma części plastikowych, jak to było we wcześniejszych automatach Tissota.
 10. Minęła kolejna doba, teraz zamiast 13 sekund jest 25 sekund, czyli przybyło 12 sekund spieszenia po kolejnej dobie.
 11. 2 530,00 zł - bez COSC 3 260,00 zł - z COSC
 12. Dzięki Panowie, dam mu jeszcze z tydzień. Jak nic się nie zmieni na korzyść to przejadę się do sklepu. Rozumiem, że 13 sekund po 20 godzinach chodu to wartość nie do przyjęcia, prawda? Niecałe 3 miesiące temu miałem 4s na dobę, więc byłem bardziej niż zadowolony. A ten specyficzny "cyk" jakby od sprężyny przy ruchu zegarkiem to normalne?
 13. Chyba za bardzo zachwaliłem ten zegarek. Najprawdopodobniej będę go reklamować. No chyba, że to normalne, że po niecałych 3 miesiącach użytkowania zegarek spieszy się coraz bardziej. Wczoraj w okolicach południa nastawiałem go, a dziś o 8 rano spieszy się już o 13 sekund. Czy taka niedokładność jest dopuszczalna? Pozatym podczas ruszania zegarkiem kręci się to wahadełko do nakręcania sprężyny i na początku ono było słyszalne, ale nic poza nim. Teraz jak ruszam zegarkiem to raz na jakiś czas słyszę taki sam dźwięk (cyk) jak przy nakręcaniu tego zegarka. Nie wiem czy to dźwięk sprężyny, nie znam się na tym. W każdym bądź razie wydaje mi się, że tego "cyk" wcześniej nie było słychać.
 14. TeJot, dzięki. mat_k, on niestety nie jest biały, a srebrny. Przymierzałem tę jasną wersję i jakoś bardziej mi podeszła ta ciemna, choć do tej pory byłem przeciwny ciemnym tarczom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.