Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LGP

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LGP

 1. Tym razem mam dla Was zegarek Aztorin Sport od Joanny Jabłczyńskiej. Zegarek wraz ze zdjęciem z autografem. http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-aztorin-sport-od-joanny-jablczynskiej-i3825709
 2. Moi drodzy, prawdziwa gratka dla kolekcjonerów zegarków i nie tylko Wystawiliśmy na charytatywną aukcję zegarek podarowany mojej bardzo chorej córeczce, Lilusi przez Huberta Urbańskiego. Brał on udział w programie Agent - Gwiazdy, gdzie wcielił się w postać AGENTA . Właśnie stąd ten zegarek pochodzi. Do zegarka dołączam plakat/zdjęcie na sztywnym materiale (155cm x 55cm) z autografem Huberta Urbańskiego. Widać na nim zegarek w akcji. Sprawdź i licytujPrawdziwa okazja http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-aztorin-sport-od-huberta-urbanskiego-i3806293
 3. Może i tak, ale to nowy model, a w sklepie nie stał nawet 3 godzin, bo czekałem na dostawę. To pierwszy egzemplarz tego modelu, który mieli w SWISS.
 4. 13 -> 25 -> 34 -> 42 -> 48 -> 53 Tak, to przyspieszenie sumaryczne. Przypominam tylko, że zegarek ma już 3 miesiące, więc nie sądzę, by w grę wchodziło rozprowadzanie smarów. TeJot, faktycznej rezerwy chodu nie sprwadzałem jeszcze.
 5. 13 -> 25 -> 34 -> 42 Tak to wygląda po kolejnych dniach.
 6. Sprawdziłem znajdujące się w pudełku książeczki, ale nie ma tam wzmianki odnośnie dopuszczalnych odchyleń.
 7. No więc teraz pytanie czy mam udać się w poniedziałek do SWISS w celu reklamowania wadliwego produktu, czy też wstrzymać się jeszcze? Czy przy tym nowym mechaniźmie te 12-13 sekund to standard, z uwagi na który mogą mi powiedzieć, że wszystko jest OK i nie przyjmują reklamacji?
 8. System użytkowania jest dokładnie taki sam. O polu magnetycznym nie ma mowy, ułożenie jest dokładnie takie samo. Nie biegam w nim, po prostu chodzę. Uderzenia nie było nawet najmniejszego. Dlatego też właśnie zacząłem się zastanawiać co jest nie tak.
 9. To ja już nie do końca rozumiem. Ktoś tam powyżej napisał, że 12 sekund na dobę to standard. Pierwsza doba to było 13 sekund spieszenia. Kolejna 12 sekund, co w sumie dało 25 sekund. Jeśli to faktycznie jest jakiś odchył od normy to maksymalnie w poniedziałek wybiorę się do sklepu. Swoją drogą ten zegarek kupowałem nie tylko ze względu na ciekawy wygląd, ale też mechanizm, który był reklamowany jako naprawdę dokładny. Sprzedawca (sieć Swiss) mnie też zapewniał, że w środku nie ma części plastikowych, jak to było we wcześniejszych automatach Tissota.
 10. Minęła kolejna doba, teraz zamiast 13 sekund jest 25 sekund, czyli przybyło 12 sekund spieszenia po kolejnej dobie.
 11. 2 530,00 zł - bez COSC 3 260,00 zł - z COSC
 12. Dzięki Panowie, dam mu jeszcze z tydzień. Jak nic się nie zmieni na korzyść to przejadę się do sklepu. Rozumiem, że 13 sekund po 20 godzinach chodu to wartość nie do przyjęcia, prawda? Niecałe 3 miesiące temu miałem 4s na dobę, więc byłem bardziej niż zadowolony. A ten specyficzny "cyk" jakby od sprężyny przy ruchu zegarkiem to normalne?
 13. Chyba za bardzo zachwaliłem ten zegarek. Najprawdopodobniej będę go reklamować. No chyba, że to normalne, że po niecałych 3 miesiącach użytkowania zegarek spieszy się coraz bardziej. Wczoraj w okolicach południa nastawiałem go, a dziś o 8 rano spieszy się już o 13 sekund. Czy taka niedokładność jest dopuszczalna? Pozatym podczas ruszania zegarkiem kręci się to wahadełko do nakręcania sprężyny i na początku ono było słyszalne, ale nic poza nim. Teraz jak ruszam zegarkiem to raz na jakiś czas słyszę taki sam dźwięk (cyk) jak przy nakręcaniu tego zegarka. Nie wiem czy to dźwięk sprężyny, nie znam się na tym. W każdym bądź razie wydaje mi się, że tego "cyk" wcześniej nie było słychać.
 14. TeJot, dzięki. mat_k, on niestety nie jest biały, a srebrny. Przymierzałem tę jasną wersję i jakoś bardziej mi podeszła ta ciemna, choć do tej pory byłem przeciwny ciemnym tarczom.
 15. TeJot, oficjalna cena wersji z certyfikatem COSC to 3260,00 zł, co powoduje, że przy 12% rabatu (sklepy internetowe) zegarek można nabyć za 2868,00 zł, więc to nieco niżej niż okolice 4k zł
 16. 2150,50, czyli z 15% zniżką, ale kupowałem 2 zegarki (jeszcze Certina DS Podium Lady dla dziewczyny).
 17. Po pierwszej dobie spieszy się 4s. Na nadgarstku był w sumie może z godzinę. Nie wiem jak to będzie za tydzień, miesiąc czy rok. Czy automaty tracą swoją dokładność wraz z wiekiem? Jeśli tak to jakiego spadku dokładności się spodziewać? Czy dokładność jest większa przy regularnym noszeniu na nadgarstku? Przyznam, że jeśli zostanie 4s na dobę to będę bardzo szczęśliwy.
 18. Jego oficjalna cena to 2530 zł. W internecie możesz go kupić od oficjalnych dealerów za 2226 zł.
 19. mat_k, przeczytałem na tym forum wiele prześmiewczych postów odnośnie Tissota, ale nie tylko. Wrzucam 4 fotki. Przepraszam za jakość, robione telefonem, a oświetlenie naturalne też o tej porze nie pomaga
 20. Wiem, że dla większości Tissot nie jest marką, którą warto sobie zawracać głowę, ale jeden model mi się spodobał. Szukałem w internecie (na tym forum również) informacji na temat zegarków Tissot'a z nowej serii, ale nic ciekawego nie odnalazłem. Zdjęcia są katalogowe, opisy również. Niemniej jednak nabyłem ten model i nie piszę by się chwalić (zresztą dla 99% osób stąd nie ma czym) tylko poinformować, że jeśli ktoś chciałby normalne (a nie katalogowe) zdjęcia mojego modelu to proszę dać znać. Wówczas zrobię je i wstawię tu na forum. Chodzi konkretnie o model T086.407.16.051.00, czyli ciemna tarcza, czarny skórzany pasek, bez chronometra. Jestem laikiem, ale w miarę możliwości mogę sprawdzić takie rzeczy jak dokładność (spieszenie się) czy system Powermatic 80, który w teorii umożliwia działanie zegarka do 80 godzin. Jak to jest w praktyce to nie wiem, gdyż zegarek mam w sumie dopiero kilka godzin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.