Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pucek7

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Cześć Rozglądam się za jakimś ciekawym chronometrem do kolekcji Aktualnie podoba mi się reedycja Seagulla 1963 z szafirowym szkłem. Chciałbym się rozejrzeć za czymś w podobnym stylu, ale w innym pułapie jakościowym. Może być nakręcany albo automat. Widełki w dwóch wariantach: powiedzmy do 5k i do 10k. Must have: - 38-40mm - szafirowe szkło - jasna i czytelna tarcza (najlepiej z jakimś akcentem kolorystycznym) - pasek (może być opcja nato) Przydatna opcja: - datownik - przeszklony dekiel i ładny mechanizm - WR 100m+ Doradzicie coś?
  2. To, że wskazówek się nie klei to wiadomo. Poprzedni zegarmistrz zrobił do bani (skleił) i dlatego zostało zaniesione na Piękną. Tak, żeby lepszy specjalista poprawił zepsutą robotę. Można problem wytłumaczyć i zaproponować, np. tak jak napisałeś - wymianę wskazówki w ramach możliwości. Wygląda trochę inaczej niż "nie da się" i odsyłanie do kogoś, kto już raz spartolił robotę... Na Pięknej naprawiają tylko działające zegarki? Dzięki za adres - zobaczymy co tam powiedzą.
  3. Cześć Korzystając z opinii kolegów z forum poleciłem mojej rodzicielce Zegarmistrza na Pięknej w Warszawie, ponieważ w jej starym szwajcarze (CYMA) pękła wskazówka (była klejona u poprzedniego zegarmistrza) i chciałem, żeby zajął się tym ktoś kompetentny. Niestety na miejscu zegarmistrz stwierdził, że "nie da się", "on tego nie zrobi", a najlepiej, "żeby poszła do tego kto jej wcześniej zegarek zepsuł". W końcu zegarka nie przyjął. Z innym klientem przed nią tak samo rozmawiał. Wiem, że stara Cyma to nie Patek, ale takie traktowanie klientów to trochę kiepsko wygląda... Szczególnie jak na tak polecanego specjalistę. Tyle żali. Czy może ktoś polecić zakład, który zaopiekuje się starszym zegarkiem (Warszawa najlepiej Centrum/Praga/Gocław) bez robienia fochów? Pozdrawiam,
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.