Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szuwar

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szuwar

 1. No to Mnie pocieszyliście. Ja jednak po cichu licze ze moze na gwarancji się uda... Dzieki za wypowiedz w temacie.
 2. Witam Moja tytułowa sikorka jest ze mną już 3 lata - słuzyła bez problemu. Pech chciał że podczas spotkania ze znajomym, moja sikorka została poddana testom - upadek z 6 piętra na trawę. Pech chciał żę w trawie trafił się kamień... no i efekt jest widoczny na zdjęciu... pęknięta szybka po całości... Skoro marka jest kojarzona z taką wytrzymałości na różne czynniki to gwarancja na wymianę szybki zostanie uznana ? czy lepeij nie zawracać sobie głowy i samemu wymienić szybkę licząc się z tym że już nie bedzie on takim pancernym zegarkiem...
 3. no ale kalibrowałem go na 3 rózne sposoby podane w instrukcji i efekt jest ten sam...
 4. Witam. Mam problem z kompasem w swoim Mudmanie G-9300. Dodam że próbowałem wszystkich możliwych kalibracji opisanych w instrukcji i nic... problem jest ten sam. Chodzi o to że po włączeniu kompasa i przy praktycznym bezruchu zegarka odczyt wariuje niesamowicie... rozrzut jest do kilkudziesieciu stopni... np. pokaże się 80, za chwile jest 117 i znowu 80 itd. Nigdy wczesniej tak nie było... pomiary wykonuje przewaznie na powietrzu z dala od jakiś przeszkód zakłucających pole magnetyczne. Termometr działa raczej poprawnie - z nim nie ma problemu. Może jakiś reset by mu się przydał czy do serwisu go słać... ech, taki pancerniak i takie problemy. poniżej link do YT ukazujący problem (wybaczcie niską jakość video)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.