Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amaran

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Właśnie zacząłem sprawdzać tego użytkownika, widzę zero ocen na Allegro, a sprzedaje bodajże od 8 miesięcy plus to co napisałeś. Nie ryzykuję, poszukam w sprawdzonym miejscu ? Obecnie moją uwagę skupił https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-g-shock-fire-package-tough-solar-awg-m100sf-1h4er-solarny Generalnie podoba mi się ta seria GAW i AWG. Dziękuję za odpowiedzi ?
 2. To też brałem pod uwagę, że po zdjęciach niczego się nie stwierdzi ale mimo wszystko wolę zapytać bo może ktoś po prostu kojarzy tego użytkownika i wie, że sprzedaje typowe podróbki z Chin.
 3. Witam wszystkich, od niedawna planuje sobie sprawić G-Shocka, jeszcze nie wiem dokładnie jaki model ale mam już kilka upatrzonych. Tak krążąc po aukcjach trafiłem na jedną gdzie zegarki są podejrzanie tanie. Chciałbym zapytać znawców czy po zdjęciach lub w jakiś inny sposób jesteście w stanie stwierdzić autentyczność? Wiem, że pytanie może się wydać głupie, ale wolę mimo to je zadać nim wydam pieniądze. Poniżej link do aukcji. https://allegro.pl/uzytkownik/FASHION-TRIBE?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict43-uni-1-3-0318 Wysyłka pochodzi z Chin, a wiadomo z czym to się kojarzy :-) Za odpowiedzi z góry dziękuję!
 4. Wiem, że się gryzie ale już chyba przy takiej sprzączce zostanę bo do noszenia na co dzień się dla mnie nie nadaje z racji wykonywanego zawodu, a chciałem po prostu o niego zadbać. Tak to muszę się rozejrzeć za nowym zegarkiem do noszenia "na co dzień" :-)
 5. Zaktualizowałem swojego Łuczyka o nowy pasek i szkiełko
 6. Nie wiedziałem o tej stronie, a takowej właśnie szukałem dzięki wielkie!
 7. Obecnie nosi Divera, nie przyjrzałem się jakiej marki ale podobają mu się właśnie divery no i Vostoki. Co do Europe to nie wiem, wprost nie pytałem bo mógłby zwęszyć prezent niespodziankę dlatego nad Vostok Europe póki co tylko głośno myślę i chciałem zasięgnąć Waszych opinii. Z ostatniej rozmowy z Nim wiem, że jakby miał sobie teraz kupować zegarek to byłby to Vostok diver na pasku.
 8. Mnie akurat seria Vostok Europe się bardzo podoba, no ale to kwestia gustu :-) Po prostu lubię masywne zegarki.
 9. A co powiecie o Eposach? Jest sporo modeli, które wpadły mi w oko np. ten https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-passion-limited-edition-3434-183-20-34-25 Bulova piękne, biorę je pod uwagę, ale jeszcze się rozglądam :-)
 10. Co sądzicie o tym? https://allegro.pl/oferta/zegarek-vostok-vn84-5750540-grawer-gratis-9092974347
 11. Jak dla mnie piękny, ale jednak szedłbym bardziej w wizerunek Vostoka.
 12. Hej, mam do Was prośbę o poradę do co prezenty dla Teścia. Zrobiłem już lekki rekonesans i wiem, że podobają mu się zegarki Vostok. Teściu jest dosyć sporych rozmiarów dlatego zegarek też powinien nie być mały, do tego zależy mi by był "z duszą" czyli automat, może być na pasku no i oczywiście nowy. Doradźcie proszę jakiś porządny, wytrzymały egzemplarz. Cena póki co nie gra roli dlatego wybór jest dość spory. Aha, jeżeli coś innego niż Vostok będzie naprawdę godne uwagi to wezmę to na warsztat. Z góry bardzo dziękuję za sugestie :-) Przeglądam różne strony z zegarkami Vostok i problem w tym, że najdroższy kosztuje ok. 4000 zł, a chciałem kupić coś za mniej więcej 6k.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.