Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rysqut

Użytkownik
 • Content Count

  2,660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

521 Mistrz

About rysqut

 • Birthday 01/06/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,055 profile views
 1. Koledzy, potrzebuję instruktażu jak zdemontować koronkę w rakiecie 24h - chodzi o tę na godzinie 4 od obrotowego ringu.
 2. Nie no... Odratowanie rzadkiego zegarka to ogromna satysfakcja... Tu o tyle fajnie że koperta w stali i jak się tarczę wymieni/ poprawi to będzie sztos
 3. tam szła koronka taka jak w stalowych deluxach 23 kamienie ?
 4. A szuka ktoś werku do rakiety w automacie ?
 5. To popularna Slava, bardzo wygodna do noszenia. Tak jak kolega powiedział wskazówki raczej z innego modelu, ale w miarę łatwo trafić oryginalne. Ze szkiełkiem też nie powinno być problemu.
 6. Za fajnego 55g trzeba dać 300-350 zł. Nie wiem czy byś się zamknął w tym budżecie z doprowadzeniem go do stanu użyteczności.
 7. Jestem niemal na 100% pewien że to przekładka z koperty au (przetop) do stalowej bo werk jest taki sam. W tej kopercie widziałem tylko te dwie tarcze +plus odmiany w cyrylicy
 8. Dobrze by było dostać lepsze zdjęcia do oceny. Wg. Mnie 500 za de luxa to dużo, jeśli nie jest w stanie NOS.
 9. Jest wahnik i wygląda na to, że robi robotę.
 10. Ciekawa sytuacja na moim lokalnym targu staroci. Swoista zmowa cenowa. Radzieckie zegarki, co do zasady mają trzy ceny. Niekompletny - 20 zł Kompletny, działający lub nie (w tym składaki) - 100 zł Złocony - 200 zł Dzięki temu w morzu dziadostwa można wyłowić ciekawe egzemplarze w atrakcyjnej cenie.
 11. koronkę też trzeba wymienić... ale wszystko do ogarnięcia u normalnego zegarmistrza
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.