Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomezaniac

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  8336809
 1. Pomezaniac

  Podrobki Casio

  Panie kolego arekbp - jeśli nie jest za późno, to parę słów ode mnie. Jakiś czas temu stałem się nieszczęśliwym posiadaczem podróbki tego modelu. Na aukcji na allegro fota była oryginału, a przyszła podróbka - przyznam bardzo fajna podróbka. Poza tym, że na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało jak należy, to działa nawet... autolight. Także panie germanos - podrabiacze są co raz lepsi. Załączyłem fotę z moim modelem i opisem wielu nieścisłości. A - słabo widoczne na zdjęciu cyfry dla timera: 100-500 powinny być złote, a są białe. B - 1000 - przejechany kreskami, rozmazane - niedopuszczalna sprawa. C - wszystkie boczne napisy mają zielonkawy odcień, a powinny być złote jak złoto. D - końcówki wskazówek źle namalowane. Wskazówka godzinna powinna mieć malowanie do połowy drugiej dziurki, natomiast wskazówka minutowa - po prostu dalej. E - indeksy są bardzo nierówno namalowane. F - brak indeksów minutowych po dużym indeksie godziny 8 i przed dużym indeksem godziny 10. G - na obręczy czarnej są widoczne wypukłe kropki - brakuje tutaj jednej. H - między napisem SPLIT i Reset kropka powinna być po środku patrząc w poziomie, a jest napisana na krawędzi dolnej słów. I - strzałka za słowem RESET wchodzi pod obudowę zegarka. No i nie dało się wejść w żadne ukryte opcje zegarka (opcje diagnostyczne i TLT). To tyle, żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia dekielka. Arekbp - generalnie jak patrzę na Twój zegarek, to wygląda dobrze, ale zdjęcia są słabej jakości, więc ciężko odpowiedzieć w 100%. Porównaj wszystko dokładnie i sprawdź, czy możesz wejść w opcje diagnostyczne, czy ekran TLT - tego nie zrobią chyba nigdy w podróbkach. W razie czego odsyłam do linku: http://www.60clicks.com/casio-g-shock-secret-hidden-features/ PS.: nie kupujcie stąd oczywiście: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39274881&order=m EDIT: Aha, już koledzy wyżej Ci pisali, że masz na pewno śruby dekielka ciulowe, więc pewnie całość fake. Najlepsza rada jaką dostałem po kupieniu tej podróbki, to "wystrzegaj się przed dziwnymi sprzedawcami i idź do sklepu". Cóż i chyba tak zrobię
 2. Logika jest, rzeczywiście - dzięki A o sypaniu się Timexów nie słyszałem, cóż pożyjemy zobaczymy. Plik zapisany w razie W.
 3. A ja pozwolę sobie wybiec w przyszłość i spytać o to, co gdy dożyjemy np. 2040 roku? Jak wtedy ustawić rok, skoro się ustawia ostatnie 2 cyfry? A poza tym to oczywiście dzięki wielkie za instrukcję, przydała się dla mojego T2N220.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.