Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamili`

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, interesują mnie Seiko, wystawione na stronie Amazonu. Szczególnie zachęcająca jest cena w okolicach 100 dolarów, jednak przerażają mnie koszty wysyłki, sięgające połowy kwoty pierwotnej zegarka. Czy ktoś z Was zna sprawdzone strony, gdzie mogę zakupić taki zegarek, bez astronomicznej wręcz kwoty przesyłki? Interesują mnie szczególnie modele- SNE419, SNKN75, SNE417, SNKM97
 2. A co z jakością? Aż tak zła? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest to produkt najwyższych lotów, ale czy mogę liczyć na chociaż solidne wykonanie?
 3. Witam. Czy ktoś spotkał się z marką zegarków Royla London? Przeszukałem forum i ku mojemu zdziwieniu nikt nie skomentował produktów tej firmy.
 4. Witam. Przejrzałem forum, poczytałem opinie na temat wyżej wymienionej firmy i nadal niestety nie wiem nic konkretnego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zegarki firmy Bisset nie mają nic wspólnego ze Szwajcarią, co przekłada się oczywiście na zbyt niskie ceny i wątpię, że ktokolwiek o zdrowych zmysłach mógł liczyć na kupno prawdziwego ,,Szwajcara''.Wiem także, że te zegarki nie będą w mojej rodzinie przekazywane przez pokolenia. I będąc tego świadomym... czy opłaca się kupować zegarki tej firmy? Chodzi konkretnie o modele: http://www.otozegarki.pl/meskie,bisset-bscd57gigx05bx-zegarek-szwajcarski-marki-bisset,26-k-20252-20254-p oraz http://www.otozegarki.pl/meskie,bisset-bscd57gibx05bx-zegarek-szwajcarski-marki-bisset,26-k-20246-20248-p. Cena nie wydaje się zbyt wygórowana- w podobnej cenie znajdziemy Timexa, Casio czy Lorusa, których jestem posiadaczem- z żadnym dotychczas nie miałem najmniejszych problemów. Jak więc ma się jakość Bisseta do jakości zegarków tych firm? Jestem otwarty także na wszelkie propozycje innych zegarków w takiej stylistyce- złota koperta, czarny pasek, klasyka - coś podobnego do tego Wostoka: http://allegro.pl/olbrzymi-wostok-zlocony-rzymskie-indeksy-datownik-i6729950633.html#thumb/1.
 5. Witam, planuję zakup jednego z tych zegarków: TIMEX T2N738 lub TIMEX T49861, jeden oryginalnie posiada bransoletę, drugi pasek gumowy, jednak nie potrafię się przekonać do innych pasków, niż skórzane. Czy taki pasek będzie pasował do wspomnianych wyżej zegarków? Jaki pasek byłby w takim wypadku najlepszy? Ewentualnie czy ktoś widział podobny zegarek (w podobnej cenie), z paskiem skórzanym? Pozdrawiam http://www.crazytime.pl/pol_pl_TIMEX-T2N738-738_1.jpg http://zegarki.worldtrade24.pl/images/Zegarek%20T49861DSC_0543.jpg.jpg
 6. Dołączę się do tematu- zamawiałem tam już 2 zegarki- oba dostałem bardzo szybko, dobrze zapakowane, nowe, oryginalne. Kontakt świetny, solidna, warta polecenia firma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.