Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

petruss

Użytkownik
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,155 Guru zegarmistrzostwa

About petruss

 • Birthday March 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat przewiną się na jakimś innym forum i oceniali raczej pozytywnie ale... jak na karbon dość ciężki i mocno sportowa pozycja. Ja lubię pstrokate rowery, to malowanie dla mnie na +
 2. Tak smaka na jazdę robicie, że może w łykend sezon zacznę... Brał ktoś udział w tego typu imprezach? https://www.brevety.pl/event/39 albo https://lubelskavuelta.pl/pl/regulamin-nms/ Jak z ekipą bardziej pro, czy normalsi?
 3. Obręcze też zmieniasz, czy masz tubless ready?
 4. @paul221 Trzymaj się! Zdrowia życzę Obywatel wagi lekkiej:
 5. Ja też jestem za normalizacją przepisów. Jest przecież coś takiego jak strzelectwo rekreacyjne. Forma spędzania wolnego czasu. Nie jestem zwolennikiem broni na każdym rogu, ale tak jak jest teraz, to za ostro. Potrzeba równowagi. Jest jeszcze sprawa uznaniowości, szczególnie dotyczy broni do obrony osobistej (najtańsze opłaty). Urzędnik decyduje czy przesłanka jest wystarczająca... Głupio, nie? teoretycznie może oprzeć się na wywiadzie dzielnicowego (który raczej mało wie na nasz temat). I najciekawsze zostawiłem na koniec: Jest w ubojce hasło do celów innych niewymienionych w ustawie? Piszę 2 identyczne maile do WPA Lublin (czyli mojego) i WPA Warszawa (bo ponoć spoko są) dotyczące broni do celów rekreacyjnych: Lublin- rekreacyjne strzelectwo odbywa się na komercyjnych strzelnicach i taki powód nie podlega ustawia Warszawa- normalny nikogo nie dziwiący cel (ale na długą to wydają tylko boczny zapłon)... Tak nie powinno być- nie jesteśmy państwem federacyjnym Podsumuję: jestem ZA zmianą ustawy w stronę liberalizacji, ale NIE jestem zwolennikiem wolnego dostępu do broni.
 6. @Buczo Jak mierzyłem różne gravele (za wiele ich nie było, ale kilka tak), to pod względem wygody nic nie przebiło Meridy Silex.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.