Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

petruss

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

305 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About petruss

 • Birthday March 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To może jakiś automat, najlepiej popularny (jak nie podejdzie, to łatwiej sprzedać). Zerknij na te modele: https://momentum24.pl/pl/p/Orient-RA-AC0K01B10B-New-Triton-Black-200m-Diver/1075 https://momentum24.pl/pl/p/Orient-RA-AA0004E19B-Kamasu-Green-Mako-III/544 Citizen, Seiko- dobry wybór, aby się podobał Jak kolejne Casio, to może jakieś G, albo coś z innej grupy, tak dla odmiany...
 2. Przy moich 120 kg to lekki jesteś. Od 5 lat używam: Shimano PD A520 Pedały szosowe SPD. Nie miałem nigdy żadnych problemów (raz trzeba było dokładniej przeczyścić), można jeździć w zwykłych butach (mało to wygodne), ale... (bo zawsze jest jakieś "ale")... ramka jest dość płytka i nie pasują do wszystkich butów. Jak weźmiesz popularne M520 to też będzie OK. Jak z produktami innych marek nie wiem.
 3. Taki do marynarki, tylko indeksy mogłyby być bardziej kontrastowe.
 4. Może się fest spompował, ubrał się na lekko i go owiało. Koleżanki miały podobny przepadek na runmagedonie - okazało się, że koleś miał jakąś niezdiagnozowaną wadę serca. Tu człowieka uratowali. Historia niepokojąca swoją drogą.
 5. Mógłby trafić na okładkę komiksu o superbohaterach! G:
 6. Jak wole kajdany, to tu wolałbym pasek, taki grubszy, mięsisty...
 7. Strona nie, ale publiczny facebook tak. Coś jest o przygotowaniach do nowej wersji sklepu...
 8. Zdjęcie z wczoraj, ale dziś też na rączce (z ręką na sercu)
 9. Jakby taki zajechał do mnie na prowincję, to miałbym zderzak od takiego w kolekcji (a może też katalizator) 😃
 10. Skokowo. To jest zwykły datownik. Wiem, wiem ale... (żebym dobrze wyjaśnił co mam na myśli) w np lorusie data zaczyna się zmieniać koło 23 i cyferka powoli się przesuwa; wygląda to średnio w okienku, a tutaj duch wskaźnika dałby fajny efekt. Typowo skokowa zmiana (w okienku wygląda lepiej) tu nie da takiego efektu. Brak płynnego przejścia.
 11. Fajny👍 Pokaż jeszcze na ręce i jak świeci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.