Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blackcat

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

447 profile views
 1. Jeszcze tylko jakiś ładny pasek i leci do gablotki w strefę "największe trofea".
 2. Szukam kogoś, kto podejmie się wyczyszczenia tarczy mojego Atlantica. Ewentualnie wchodzi w grę czyszczenie wskazówek i uzupełnienie lumy + polerka koperty.
 3. Zapraszam do zakupu ciekawej Amfibii po tuningu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154366-wostok-amfibia-automat-31-kamieni-po-tuningu-2-paski/ Dla forumowiczów rosyjskich i radzieckich: na hasło "ruskie górą!" przesyłka gratis .
 4. Odnośnie sprzedawcy Dantor fhu- strasznie niemiły koleś. Pisałem do niego w sprawie koronki do Omegi. Po jakimś czasie dzwonię dopytać o szczegóły, tłumaczę z uśmiechem na twarzy i kulturalnie w jakim temacie, a ten na mnie z podniesionym głosem, prawie że krzyczy, że on nie pamięta o co chodzi, że nie ma czasu na rozmowy, że ma setki maili i ogólnie kij w d*pie. Na bank nic od niego nie kupię. Jeszcze wyśle nie to co trzeba i później będzie się emocjonował. Polecam omijać, jak ktoś szanuje swój spokój.
 5. Poszukuję rzetelnego, sprawdzonego zegarmistrza. Zegarki będę wysyłał pocztą i tak też chciałbym je odbierać. Może jest taki ktoś na forum, albo macie na takiego namiar? Zakres prac: - dobór i wymiana szkieł różnej maści (szklane do Seiko/Citizenów i plastikowe do ruskich, płaskie i wypukłe) - czyszczenie i smarowanie zegarków mechanicznych - polerowanie stalowych kopert - inne drobne naprawy zegarków naręcznych a'la "złota rączka" Tak plus minus 4 zegarki w miesiącu się znajdą, czyli pewnie wysyłka by była jednorazowo w komplecie. Może ktoś coś???
 6. Zawsze chciałem mieć taką Slavę i mam . A Vostok to kolos straszny- szkiełko do wymiany, nowy pasek i będzie zajefajny.
 7. No tak, jeśli znajdzie się napalony kupujący... Ostatnio sprzedałem Pobiedę marmurkową NOS za 30 zł, bo za 40 zł nikt nie chciał kupić. Ciekawe, ile miesięcy ta będzie wisiała.
 8. O to nowość, nie wiedziałem o tej strzałce, całe życie się człowiek uczy, dzięki za podpowiedź. W każdym razie i tak będę stał w obronie swojej tezy- zdjęcie było malutkie... to już więcej miejsca zajmują rozmowy na różne tematy prowadzone w tym dziale i nikt wtedy się nie czepia, w szczególności jeśli dyskutują moderatorzy . I nie, nie mam nic przeciwko takim rozmowom, jeśli nie rozwlekają się na kilka stron. Liczę tylko na to, że ktoś nie będzie mi edytował postów, kiedy nie ma ku temu konkretnych powodów.
 9. No już nie przesadzajmy z tym nie cytowaniem zdjęć DawPi. To jak ktoś teraz będzie widział o jaką Czajkę chodzi? Musi szukać na poprzednich stronach. Jaka będzie różnica pomiędzy tym, jak teraz sam dodam zdjęcie, albo jak było dodane w cytacie?
 10. Dzięki chłopaki. Może ma ktoś taką do sprzedania (złota) w stanie nowym, ewentualnie nie gorszym jak 5/6? Kolor tarczy obojętny. Jest PILNIE potrzebna, więc jak coś proszę o PW.
 11. Znajomy chce kupić zegarek dla swojej koleżanki, tj. chodzi o damskiego Łucza- specyficzny model, jajowata koperta (były złote i srebrne) i pasek- a raczej drucik, przeciągany przez kółeczka przy kopercie. Ktoś coś może kojarzy?
 12. Kupione jakiś czas temu, leżą w szufladzie i czekają na lepsze czasy: Przy okazji- może wiecie kto z forum się zajmuje szeroko pojętym zegarmistrzostwem? Potrzebuję wymienić szkiełka mineralne/szafirowe w Starym Tissocie i Citizenie. No i ewentualnie przeserwisować jakieś ruskie. Bym wysłał paczuszkę. W razie czego proszę o wiadomość na priv. Mój zegarmistrz nie ma już niestety czasu na zegarki .
 13. Pojechałem z żoną . Obskoczyłem wszystkie lwowskie targi, ale ani jednego fajnego zegarka nie było. A u jakiegoś randomowego zegarmistrza ceny były jak z kosmosu.
 14. A ja byłem tydzień we Lwowie i nic nie znalazłem... Trzeba wiedzieć, w które drzwi należy zapukać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.