Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mefiu666

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam. Noszę się z zamiarem zakupu zegara na komodę firmy AMS kwarcowego sterowanego radiowo. Jakie macie doświadczenia / wiedzę na temat ich działania w różnych częsciach Polski? Chodzi głównie o podkarpacie.
 2. Ze strony wynika, że nie mają. No chyba, że do nich napiszę, czy są w stanie zamówić.
 3. Witam. Kupiłem zegarek https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-originale-3408-208-20-16-30. Chciałbym zakupić do niego nowy dedykowanny pasek skórzany eposa taki jak w tej wersji: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-originale-3408-208-20-16-15 . Ktoś z Was handluje takowymi, albo namiary do kogoś, kto ma takie paski na zbyciu?
 4. Dobra promocja z okazji black friday jest na eposa w zegarowni: Junghans z kodem BLACK identycznie jak wcześniej z kodem JESIEN w kwocie 4120zł. No nic, mam jeszcze parę godzin na zastanowienie...
 5. Witam. Planuję zakup zegarka mechanicznego do garnituru. Zależy mi na tym by był cienki, miał mechanizm mechaniczny z naciągiem ręcznym. Mile widziana mała sekunda. Datownik i i inne funkcje nie są niezbędne. Przejrzałem forum, sklepy z zegarkami. Od pewnego czasu numerem jeden był: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-originale-3408-208-20-16-15 . Jednak ostatnio wpadł mi w oko junghans: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/16277_Junghans_Meister_Hand-Winding_027350400 . Co sądzicie pod względem jakościowym, który lepszy? Mechanizm widzę, że mają ten sam. Jeśli znacie jakieś fajne zegarki spełniające powyższe kryteria, to oczywiście jestem także otwarty na inne modele. Jutro black friday, może będą jakies dobre okazje cenowe
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.