Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marc_42

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Faktycznie, mają w sobie to "coś" - potwierdzam
 2. No wiesz 50 zł za 1 ogniwo - spora sumka, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
 3. W ostateczności można pokusić się o poszukanie uszkodzonego Ocka. Wątpię ,abyś dostał gdzieś osobne ogniwa - tym bardziej, że bransolety są różne. Faktycznie - wal do Zibi'ego - może coś poradzi.
 4. Bugs - jak juz piszesz o cenach to dopisz w jakich sklepach wysyłkowych te ceny widziałes. Jeszcze wczoraj patrzyłem na stronie Shopping In Japan.NET (Rakuten wg mnie jest tańszy) i te ceny były niestety wyższe (przed opłatami) - nie wspominając o Polsce - gdzie są wzięte chyba "z kosmosu" - ponad 6 tys. zł. A filmiki od Tanaki są wspaniałe - potrafią zainteresować każdym produktem.
 5. Cezar - faktycznie zegareczek super, gdyby jeszcze miał budzik i był troszeczkę większy. A swoją drogą kto Wam robi te zdjęcia, są niemalże profesjonalne.
 6. "Jednemu podoba się lato a innym zima" - nigdy się nie dogodzi. Sprawy mają się tak, że gdzie są przynajmniej dwie osoby - to tam mogą być rózne zdania. Jestem pod wrażeniem Oceanusów i sam taki noszę - on ma mi pokazywać godzinę, mam mieć z nim jak najmniej problemów i ma się nie rzucać "w oczy". Co do innych zegarków, nawet ten "krzykliwy" Seiko, jak to sam określiłeś, też mi się podoba, ale ja już bym go nie nosił, dlatego, że jest "za krzykliwy". Nie noszę zegarków jako "świecidełek" i takie jest moje zdanie. A co rzucania się w oczy - zachciało mi się kiedyś kupić sportową 2-drzwiową Mazdę Coupe - kupiłem - no i miałem od razu kontrol z wiadomego urzędu - "przetrzepali mi" aż 3 lata. Być może to był zbieg okoliczności Jak porobisz zdjęcia - chętnie też popatrzę.
 7. Właśnie się nie przestawiło.
 8. Proszę, wyjaśnijcie mi sprawę ustawiania zegarka (Oceanus) w pozycji AUTO - STD i DST - tego w instrukcji nie mogę wyczytać dokładniej. Wydawało mi się, że jak mam ustawione na AUTO DST \wcześniej niż ma nastąpić zmiana czasu\- to w momencie przechodzenia na czas letni (chociażby teraz co było z soboty na niedzielę) - zegarek sam się przestawi o godzinę w przód. Zresztą jak macie ustawiony czas w zegarku - rozumiem, że na strefę Paryża a nie Londynu.
 9. Masz wspaniałą kolekcję Oceanusów - tylko pozazdrościć. Jednak mi jest ich trochę szkoda, bo leżą sobie gdzieś po szufladach - wszystkich na raz przecież nie zakładasz - chyba, że masz do tego jakiś opracowany algorytm noszenia? Przy okazji - bardzo ładne zdjęcia im robisz, jesteś uzdolniony - zdradź jakim sprzętem?
 10. Bardzo śmieszne - dzięki
 11. Wielka szkoda - ten drugi dźwięk bardziej mi pasuje przy budzeniu - dzięki
 12. Na 100% nie schowam swojego Ocka do szafy - to pewne. Świetna lektura była - dzięki.
 13. Moje grat - bardzo ładne te Ocki. Przy okazji mam pytanie - czy jest możliwe (oczywiście w Ocku z alarmem) ustawić dźwięk z TR? Przez przypadek włączyłem sobie w zegarku odliczanie wsteczne i na zakończenie tego odliczania usłyszałem całkiem inny dźwięk, niż ten co mam w ustawieniu codziennego alarmu - muszę przyznać, bardziej mi się podoba.
 14. Przy betoniarce raczej nie opłaca się mieć na ręku żadnego zegarka - to wiem z doświadczenia z czasów szkolnych. Coś nowego napisałeś, że przy kontakcie z biurkiem może się rysować - dzięki za wiadomość - zwrócę na to uwagę.
 15. Ok, rzecz nabyta, ale czy mamy o to nie dbać? Może się przytrafić, że przypadkiem zarysujemy, ale nie rysujmy bo tak lepiej wygląda. Całkowicie z Tobą się zgadzam, to samo mógłbym napisać. Pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.