Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KondzioM

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About KondzioM

 • Birthday 08/12/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jaworzno, Poland
 • Hobby
  Zegarki, kulturystyka, nowoczesne technologie
 1. To już moim zdaniem, za te pieniądze lepiej kupić jakąś invictę na nh35a lub diver od japońskiej "trójcy"
 2. Na allegro ze sklepu Damast
 3. Ten również ma mechanizm seiko ( nh35a ) narazie ok 5–6 s dobowej odchyłki
 4. Witam serdecznie. Chciałbym przed wami pochwalić się, drodzy koledzy, swoim pierwszym mechanicznym zegarkiem a jest nią Invicta 8926 w wersji OB. I już w tym miejscu chylę czoło, tak, tak mieliście rację: frajda, satysfakcji czy tzw. fun factor z posiadania mechanika jest nieporównywalnie większy niż zegarków kwarcowych. Stąd nie widzę już powrotu do "bateryjek". Zdaję sobie sprawę, że mój zegarek to nic specjalnego w porównaniu do większości opisywanych na forum okazów, stąd ekscytacja może wydawać się śmieszna ale co mi tam, cieszę się i już. Na końcu mam pytanie, na forum znajduje się już recenzja podobnej Invicty ale z innym bezelem i mechanizmem dlatego pytam czy w wolnej chwili warto pisać kolejną reckę, czy nie powielać tematu?
 5. Ale to jest wersja z innym bezelem, mnie interesuje 'coin edge' ten za 430 jakiś taki mdły dla mnie
 6. Na joma muszę dopytać dokładnie o wersję bo na zdjęciach są zarówno z różnymi werkami jak i bezelem
 7. Witam, podpinam się, gdyż sam zdecydowałem się na Invictę z tematu a z racji tego, że groszem nie śmierdzę szukam możliwości jak najtańszego sposobu jej zakupu. Z moich spostrzeżeń wynika, że w Polsce taniej niż ze sklepu Damast (allegro) nie wyrwę (479+post), przejrzałem E-bay i Amazon i z tego co widzę to raczej niżej niż 430 nie zejdę. Z drugiej strony Damast ma dobre opinie (nawet kolego z forum pisał, że zwracał zegarek bez najmniejszego problemu) i byłbym skłonny tam kupić jeśli oczywiście nie można taniej. Stąd prośba, jeśli znacie jakiś bardziej ekonomiczny kanał zakupu dajcie znać. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.