Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rini2

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Zastanawiałem się nad nim, ale wziąłem 009 i czekam na przesyłkę Czym przegrał wg ciebie?
 2. Jeśli podoba Ci się tarcza snzf17 ale nie chcesz go kupić, rozumiem, że to ma być droższy zegarek? Może podasz budżecik?
 3. Wielkie dzięki za info przymierzam się do skx009 i teraz będę miał małą rozterkę...
 4. Witam, Założyłem już podobny temat w dziale sugestie przed zakupem, lecz nie spotkał się z dużym odzewem. Stwierdziłem więc, że najlepiej będzie spytać fanów tej konkretnej marki. A mianowicie, przeglądając zegarki natrafiłem na mako w edycji USA http://orientwatchusa.com/em6500hd co ciekawe został wyceniony na 225$, czyli taniej niż zwykły mako i ray, a przecież ma szafirowe szkło, lepszą lumę, porządne maskownice bransolety itp... I teraz pytanie, czy ktoś się orientuje, czy można ten sikor kupić w innym sklepie prócz oficjalnej strony Orient na Stany Zjednoczone? Napisałem do orientuhren zapytanie odnośnie możliwości sprowadzenia przez nich tego modelu, ale dostałem tylko propozycję dokupienia moda z superluminovą i szafirem do zwykłego mako/raya :/
 5. Masz 1 sztukę na bazarku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/123957-seiko-skx007-nowy/?hl=skx007 Lub możesz skorzystać z popularnych sklepów na zatoce, czyli dutyfreeisland czy click-a-watch, creationwatches itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.