Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rini2

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Zastanawiałem się nad nim, ale wziąłem 009 i czekam na przesyłkę Czym przegrał wg ciebie?
 2. Wielkie dzięki za info przymierzam się do skx009 i teraz będę miał małą rozterkę...
 3. Witam, Założyłem już podobny temat w dziale sugestie przed zakupem, lecz nie spotkał się z dużym odzewem. Stwierdziłem więc, że najlepiej będzie spytać fanów tej konkretnej marki. A mianowicie, przeglądając zegarki natrafiłem na mako w edycji USA http://orientwatchusa.com/em6500hd co ciekawe został wyceniony na 225$, czyli taniej niż zwykły mako i ray, a przecież ma szafirowe szkło, lepszą lumę, porządne maskownice bransolety itp... I teraz pytanie, czy ktoś się orientuje, czy można ten sikor kupić w innym sklepie prócz oficjalnej strony Orient na Stany Zjednoczone? Napisałem do orientuhren zapytanie odnośnie możliwości sprowadzenia przez nich tego modelu, ale dostałem tylko propozycję dokupienia moda z superluminovą i szafirem do zwykłego mako/raya :/
 4. Masz 1 sztukę na bazarku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/123957-seiko-skx007-nowy/?hl=skx007 Lub możesz skorzystać z popularnych sklepów na zatoce, czyli dutyfreeisland czy click-a-watch, creationwatches itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.