Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iga2015

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Małopolska
 1. tam jest kilku pracowników i nawet nie miałam problemów, dorobili szkło i wyszło 35% ceny Swatcha. 2 zegarek z lat 40 też od razu chcieli zostawić do szkła i czyszczenia ale tyle co go kupiłam i na razie muszę się nim nacieszyć więc oddam później.
 2. Szkło zbrojone, koszt wymiany na nowe zbrojone ok 50 zł. Tarnów, Krakowska Fakt, nie były to zegarki dla RAFu ale tarcza chyba jednak jest z lat 60 wymieniane przez MoD, jest ich wiele z taka tarczą a wymieniali bo RAD jest radioaktywny, tarcza nie często spotykana ale weryfikowana w grupie Military Watches Brytyjscy koledzy twierdzą, że jednak nie jest to malowanka. Dodatkowo co jest atutem 3 ostatnie cyfry zgadzają się z cyframi na tyle koperty, czyli podczas napraw nie pomyli.
 3. Dziękuje za informację, jakie to mogą być lata?
 4. Nie ma gościa teraz przy kompie, wysłałam prośbę o fotkę. Czy to czasomierz wart zainteresowania? Przeczytałam, że jest na bazie ETY i dawali go do dobrych zegarków? Na środkowym pokrętle litera W i na sprzączce też W. jeszcze mam takie zdjęcie
 5. proszę o informację czy jest oryginałem i o opinię o zegarku.
 6. z tego co pamiętam verk jest koloru srebrnego i na pewno to ETA. Stylistyka bardzo podobna jak w tamtym.
 7. mam wrażenie, że brakuje mu kilku śrubek w werku? ale może się mylę?
 8. dziękuję za opinię, czy też Pan uważa, że 007 będzie doklejone?
 9. czasami dobrze zapytać przed zakupem ale przyznam się, że ta nowość bardzo kusiła. Czy orientujesz się może jakie to lata?
 10. co w takim razie z napisem na tarczy Agent? 007 da się dokleić ale napis? Próbowałam przeszukać internet ale nic...
 11. Dzień dobry, mąż znalazł zegarek jak na fotkach, niestety skasowała mi się fotka z verkiem, była to chyba ETA? Proszę o informacje co to za wwynalazek, nie znalazłam nic na temat zegarka Tourista Agenta 007 ? Plus zegarka jest nie używany ale cena... więc chcielibyśmy wiedzieć co to za czasomierz?Z góry dziękuje za informację.
 12. Dobry wieczór, znalazłam zegarek Lemania na aukcji, proszę o opinię, mam wątpliwości każdy przycisk inny? Nr aukcji na A.... 6063554463z góry dziękuję, za pomoc. Pozdrawiam, Iga
 13. na pewno go chce reanimować, ma 35mm. trochę mały ale na czarnym pasku z "podkłądką" mąż go będzie nosił, po SPA będzie pięknym garniturowcem, mechanizm "złoty" kaliber 3000 wyczytałam na zagranicznych forach, że stosowali je w egzemplarzach dla wojska? Dla siebie kupiłam Lemanie prawie nie używaną, kalibru nie udało mi się ustalić(wrzuciłam fotki na 2 poście) bo strasznie mała ale ma duszę i tylko bransoletka albo pasek, który ją bardziej uwidoczni i będzie bajka
 14. niestety nie mam konta a czy mogłabym prosić o podanie maila jeśli tam jest widoczny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.