Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sunna

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sunna

 1. I znów badziewna zmiana osi czasu....

 2. Jestem na poczcie... beznadziejnie - chyba trzeba by ich zwolnić wszystkich i zacząć od nowa... Masakra

 3. Ostatnia seria (dziś będziemy robić nowe) mydła: mięta pieprzowa (z fioletowymi kawałkami) i biała glinka (grubsze kostki)...... a także bransoletka dla Iwonki.... mam nadzieję, że się spodobała :)

 4. Dziś przyszła w końcu Biblia, Warszawsko-Praska, edycja z okazji Roku Wiary... i muszę przyznać, ze ciężko zaskoczyła mnie rozmiarem... ... chyba zamówię jeszcze dla moich rodziców i teściów

 5. Jestem zmęczony, potwornie zmęczony... a najgorsze, że nie wiem dokładnie czym...

 6. Tak wygląda mydło oliwkowe z niedzieli, z kakao i kawą

 7. Dziś robimy mydło na bazie 80% kreteńskiej oliwy z oliwek z olejami rzepakowym, ryżowym, rycynowym i sezamowym, w dwóch wariantach: 3 foremki kakao/cynamon z trawą cytrynową i, na specjalne zamówienie koleżanki Magdy, rooibos/biała herbata!Do roboty!!!

 8. Już leżakują :)Apetyczne prawda? ;)

 9. Zauważyłem ciekawą prawidłowość - w pierwszym półroczu 2012, sektor publiczny ma wyższą rentowność netto niż prywatny (5,6% vs 3,8%) ALE w analogicznym okresie wynik netto sektora publicznego to 7 875,2 mln a prywatnego 38 320,2 mln... czyli zatrudniając prawie 37% ogółu pracującuch sektor publiczny generuje TYLKO 17% zysku netto - oto prawdziwa EFEKTYWNOŚĆ... pokazująca tak naprawdę fikcję pozornie większej "rentowności", za którą w istocie wszyscy płacimy. Przecież oczywistym jest fakt, że...

 10. Ooo, pierwszy śnieg w nocy zległ ;)

 11. I znów z małą do lekarza

 12. Czarny Piątek :)

 13. Biskup: "Kto może pokonać modę na sukces? Tylko Chuck Norris!" :)

 14. Podoba mi się film Materiał o gazie, czyli jak się robi newsy w telewizji w @YouTubehttp://t.co/02XrAQx3

 15. Podoba mi się film Macierewicz w Czeladzi - awantura w @YouTubehttp://t.co/pzaLCbov

 16. Nie znam wielu mormonów, ale jeśli Orson Scott Card jest reprezentatywny dla tej grupy, to nie mam nic przeciwko, by mormon został prezydentem USA ;)Czytam teraz (znowu) "Chłopca z Polski" :)Niestety "znowu" jest najczęstszym określeniem jeśli chodzi o czytanie Carda, pisze On bowiem tak rzadko... marne 50 powieści, weź się Pan za robotę, bo czytanie 10 raz sagi Endera...może się stać nużące :)

 17. Wczoraj obdarłem ramkę w moim SGS z lakieru (ładnie), teraz będę ją papierem wodnym 2500 tarł... ciekaw jestem efektu :)

 18. Nic dziwnego, że czołowy kanał informacyjny cienko przędzie, jeśli od kilku godzin branzlują się jakimś facetem i jego balonem...

 19. I unlocked the World Without End Coming Soon sticker on #GetGlue! http://t.co/nuM9W36N

 20. Niemcy, Dania, Niderlandy, Włochy... i pokoik... Co łączy te miejsca? Facebook is down! Ciekawe, czy to zwykłe "down" czy może "tango down"?

 21. Volcanic Iceland ( by Andre Ermolaev ) http://t.co/HF8uP7PT

 22. Podoba mi się film Mitt Romney Style (Gangnam Style Parody) w @YouTubehttp://t.co/uHx3SDGS

 23. Poniedziałki... :( ... a jeśli dziś (mija tydzień) nie dostanę przesyłki z kupioną wtyczką JIG, będzie problem

 24. Kotami o dziewięciu ogonach gaszono w Jałowcu Czarny Zamek... pochodzenie idiomu "swing a cat" ma równie ciekawe (i również o dziewięciu ogonach) źródło :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.