Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gnoza

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Hobby
  fotografia, Linux, maratony
 1. Witam. Jeśli lista jest jeszcze otwarta to bardzo proszę o dopisanie. Przyjadę od razu do pracowni pana Wieganda. Pozdrawiam. ================================================ Zostałeś dopisany pod nr 3 Do zobaczenia
 2. :shock: :shock: :shock: (tu jeszcze ze sto takich) :shock: :shock: Czesiek jesteś wielki! Naprawiać to jeszcze, ale robić dokumentację? :shock: Pozdrawiam!
 3. Ano może. Łamie się zazwyczaj tylko czop osi. Balans chwieje się, ale trochę potrafi "przejść" (najczęściej łamie się tylko jeden z czopów). Potem już tylko do zegarmistrza :twisted: Pozdrawiam! Adam
 4. Firma Boley, dystrybutor na Dolnym Śląsku http://katalog.pf.pl/Wroc%C5%82aw/Zodiak-D...0B4509-m19.html Pozdrawiam! Adam
 5. Zgadza się. Konserwacja często jest wystarczającym zabiegiem. Zwłaszcza, że ten Atmos jest z 93r. i zapewne nie widział od tego czasu zegarmistrza. Często zdarza się, że zegar który latami dzielnie chodził, po przeprowadzce (lub nawet po zwykłym malowaniu) odmawia współpracy. Pozdrawiam!
 6. Proszę się przyjrzeć włosowi (strunie) na której wisi balans. W czasie spoczynku balansu, czyli jak zegar stoi, powinna być płaska. Jeżeli jest skręcona (jak śruba), to niestety jest problem. Pozdrawiam!
 7. Podstawa to sprawdzenie czy to na czym stoi jest poziome. Dla jasności: poziome w prawo i lewo, oraz w przód i w tył. Jestem z Katowic, więc nie widząc go niewiele wymyślę. Pozdrawiam!
 8. "Właścicielem marki Bisset i zarazem dystrybutorem na rynku polskim jest firma "MR" Mirosław Minkina, która w 1999 roku nabyła prawa wyłączności do tej marki." I pomyśleć, że chcieli kiedyś wypromować zegarek Silesia Mam nadzieję, że Bisset nie podzieli jego losu... Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.