Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

manao

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

55 profile views
 1. Cześć. Bardzo fajna ta carrera a przy okazji chyba i niestety namówiłeś 😉 na wykonanie podobnego kroku (redukcja kolekcji do kilku).
 2. Cześć. Gdybym miał wybrać sam zegarek to Tudor do mnie bardziej przemawia i wolę marki mniej rozpoznawalne (pytanie o moją eternę ’a co to za marka’ zawsze mnie cieszy ;-) ). Ale... wybierając zegarek zawsze patrzę co mi się bardziej podoba a drugim kroku, do czego go będę nosił. Wybrane przez Ciebie nie są w mojej opinii uniwersalne i nie założysz ich do wszystkiego (zwłaszcza Tudora). Jeśli częściej ubierasz się jak na zdjęciu (niebieski/granat) to wybrałbym coś w kolorystyce Omegi (choć niekoniecznie sam zegarek).
 3. Heh, oczywista oczywistość. Imienna faktura nie jest mi do niczego potrzebna i wystarczy potwierdzenie zakupu w postaci paragonu. Omijanie Vatu? Chyba inaczej tą sytuację rozumiemy, ale to nie temat na dyskusję w tym miejscu. W każdym razie dzięki!
 4. Dzięki za odpowiedź. Czyli najsensowniej kupić przez kogoś tam pracującego lub przy okazji bytności w okolicy ;-) Czy taki zakup na miejscu może być w jakiś sposób rejestrowany (nie znam szwajcarskich realiów) i tak czy inaczej opłaty mogą dosięgnąć?
 5. Dzięki za odpowiedź i gratuluję świetnych nabytków! No i powodzenia w polowaniu Ja raczej się zmierzę z EP bo budżet z takim celem ’uciułany’ i u mnie wybór łatwiejszy - szukam EDC, którego chciałbym zostawić na dłużej a Zenith cały czas pozostaje na wishliscie. Który z wariantów jest Waszym zdaniem lepszym wyborem, OH czy standardowy tricolor i dlaczego? @vvv, przymierzałeś obydwa - pomimo rezygnacji, który Tobie bardziej pasował? Chodzi mi warianty jak poniżej: https://www.chrono24.pl/zenith/03204040069c494-el-primero-36000-vph-chrono-42mm--id6168219.htm https://www.chrono24.pl/zenith/032040406169c496-chronomaster-1969-open-el-primero-42mm--id6239396.htm I jeszcze a propos chrono... czy ktoś z Was orientuje się jak to jest z zakupami w Szwajcarii (więc przynajmniej w teorii spoza UE)? trzeba się obawiać jakichś niespodzianek w postaci doliczenia cła i vatu?
 6. Witam szacowne grono! Odświeżam... @vvv czy zapadła decyzja? Jeśli tak, napisz proszę, który wybrałeś i co ostatecznie zaważyło? Ja od kilku lat ’choruję’ na EP i przed ostateczną decyzją przeglądam wszystkie wątki z tym związane... szukając trochę kontrargumentów (niestety taki budżet pozwala na wybór a świetnych zegarków wiele). Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.