Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stripe

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Mnie najbardziej podoba się wersja jasna, trzecia od lewej. Przełożyłbym jednak logo z czwartego od lewej. I może wszystkie indeksy na brązowo...?
 2. Taki test to świetny pomysł, wchodzę w to (jeśli oczywiście dojdzie do skutku) ale tydzień u jednej osoby to za długo. 2 dni i puszczasz dalej.
 3. W wersji Avantgarde kolor wypełnienia wskazówek jest taki sam jak indeksów (lub bardzo podobny). W wersji Sport nie i mnie się to gryzie. Dodatkowy, niepotrzebny kolor.
 4. QV możesz jasno napisać czy są jakieś problemy z nazwą Arctowski? A jeśli tak, to z czyjej strony? @Burns - płyta nagrobna? W życiu bym nie wpadł. Wizualizacja baraków wydaje mi się słabym pomysłem ale chętnie zobaczę i taką propozycję. Może mnie przekona...
 5. Też tak uważam, jak kolega Burns: 4 z indeksami z 3 byłaby idealna. No ale ten szczegół chyba będzie można jeszcze zmienić podczas dalszych prac.
 6. Prosiłbym, żeby w ankiecie znalazła się również wersja białego V white 3a (czyli z południkami i równoleżnikami).
 7. Nie jestem wielkim fanem niebieskiej wersji ale dla mnie dużo lepiej wygląda z "kleksem", bo sam kontur jest praktycznie niewidoczny.
 8. Liczę, że finalnie powstaną dwa projekty, bo mnie ten niebiseski całkiem nie leży...
 9. I być może współrzędne stacji nanieść. Też mi się tak wydaje, zwłaszcza jeśliby dodać w/w współrzędne na tarczy.
 10. W wersji białej to może sam kontynent z lumą. No i może indeksy...
 11. Ja bym jednak obstawał przy nazwie Arctowski, umieszczonej na 9 - nazwa zegarka i podpis pod zaznaczonym punktem na mapie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.