Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

QuadrifoglioVerde

Użytkownik
 • Content Count

  14,029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

QuadrifoglioVerde last won the day on February 18 2020

QuadrifoglioVerde had the most liked content!

Community Reputation

1,980 Guru zegarmistrzostwa

About QuadrifoglioVerde

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Vratislavia
 • Hobby
  Zegarki, moda, historia, architektura

Recent Profile Visitors

12,144 profile views
 1. 2.0 tsi 310km jest ale to juz ok 190tys do Tarraco to na pewno za slaby ale Formentor to podniesiony Leon. 8.7sek do setki to przyzwoicie. Formentor jest niższy, bardziej oplywowy niz Ateca.
 2. Silnik 1.6 ? Męczą mnie te nowe Subaru ale ceny w okolicach 140tys chłodzą głowę. Za 124tys mam Cupre Formentor 1.5 tsi z dsg z bogatym wyposażeniem.
 3. Standard im bliżej realizacji tym więcej osób odpadnie. I tak zawsze zakładam, że do 10% to norma. Dlatego też nie zbieram zaliczek, później zwroty itd. Szkoda zamieszania.
 4. Sarkazm to oznaka inteligencji 😉 a tak serio. Ceny ktore podalem sa niestety ostateczne. Jesli chcemy czesc rzeczy zlecic do produkcji Polakom a nie chinczykom to tak musi byc. Nie bede w stanie konkurowac z najtanszymi chinczykami na rynku. Pudelko samo kosztuje pod 80zl dlatego Ci napisalem, ze mozemy z niego zrezygnowac 🙂
 5. ok, ale bez pudełka. wyślę Ci zawinięty w moją skarpetkę ( taką której już nie potrzebuję, z perforacją ) 🙂
 6. Pilota już mam zaprojektowanego 🙂 . Ale nie będę wrzucał bo szkoda sobie apatyty ostrzyć. Jak przynajmniej 3/4 wolumenu Einzeigerów się sprzeda w miesiąc od premiery to wtedy pokażę wizualizację Pilota i wdrożę do prototypowania.
 7. jak mają pracowników od tego to czemu nie...
 8. a co jesli zegarkow jest wiecej niz jeden ? z róznymi defektami.
 9. za tydzień zamykam listę. Zakup po tym czasie będzie możliwy już tylko w cenie regularnej.
 10. Zbyt optymistycznie założyłem 10stycznia. Przesuną się dostawy do klientów na połowę Lutego. W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr PS. Numery będą przydzielane losowo. Cena zegarka wyniesie 1560zł z pudełkiem z litego drewna wyprodukowanym w Polsce i paskiem z wysokiej jakości skóry szytym w Uk przez obywatela PL ( zobaczymy czy się spisze ) . Zapisani na liście mogą liczyć na rabat ok 100zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.