Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

QuadrifoglioVerde

Użytkownik
 • Content Count

  13744
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

QuadrifoglioVerde last won the day on February 18

QuadrifoglioVerde had the most liked content!

Community Reputation

1596 Guru zegarmistrzostwa

About QuadrifoglioVerde

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Vratislavia
 • Hobby
  Zegarki, moda, historia, architektura

Recent Profile Visitors

11342 profile views
 1. Niestety jak to zwykle bywa, dopiero przy trzeciej kontroli jakości zauważono pewne problemy z kolorowymi tarczami i zostały odesłane do dostawcy. Poprawione mają być do Poniedziałku...no ale zobaczymy czy skutecznie. Dostawca przyznał, że dał du...y.
 2. Ale prywatnego sprzedawcy czy koncesjowanego ? Pamiętaj, że na allegro jest prowizja 8%
 3. powstaną jeszcze prototypy wskazówek z ciemniejszą lumą oraz białą. No i tarcza ze strukturą z Pan-africa.
 4. Częśći Klingerta są gotowe do wysyłki ale czekam na tarcze do S.14 i nowe tarcze do Form&Function - niestety musiały iść do powtórnej produkcji bo indeksy były pijane. Poprawione mają być do Poniedziałku następnego i wtedy odprawią mi wszystkie części razem. Niestety tutaj ekonomia ma znaczenie.
 5. S.14, inauguracja w Czerwcu
 6. TRobert już nie odpisze... A tak serio, nie wiem jaki ma l2l, pisałem to już tutaj kiedyś, mam to w d*pie szczerze. Zegarek leży super na łapie i zaskoczył nawet mnie samego w tym względzie. Nikt nie będzie stękał obiecuję Wam. Dużą robotę jesli chodzi o komfort robi bransoleta jubilee. Jak ktoś nie lubi bransolet jak ja...to tą polubi. Nosi się jak pasek.
 7. Zdjęcia chińczyka. Złożone na szybko 4 wersje, reszta będzie już w Polsce. W zasadzie to dla Was...żeby nie było...że " kłamę"
 8. cool gray-e już wielokrotnie testowałem na chronografach. Brzydko to wychodzi. poza tym nie chcemy szarej tarczy. Powinna być w tonach spatynowanego manometru a te nigdy nie patynują na szaro, raczej właśnie na odcienie beżu. Beż będzie także dobrze korespondował z brązowym paskiem, miedzianą koronką i ciemno-czerwonymi akcentami.
 9. Trzeba wybrać wersję kolorystyczną. Paleta Pantone niestety nie zna jasnych odcieni beżu więc najjaśniejsze jakie mogą być to pozycja 1 lub 2. Tak one realnie będą wyglądać. Pozycja 3 to biel ale mam wrażenie że Ci którzy głosują na biel na facebook nie zdają sobie do końca sprawy, że bel to kolor " świecący" mocno kontrastowy i jeśli tarcza nie posiada struktury a ta nie może bo to w końcu manometr retro to będzie to wyglądało dosyć " tanio" nie każdy ma wyobraźnię. Nie chcę tym zdaniem niczego sugerować, ale trzeba sobie zdawać sprawę z konsekwencji decyzji. Obawiam się, że wyprodukujemy białą i będzie stękanie....
 10. Dobra. Kończę tą ankietę. Nie może trwać przez wieczność. Musimy już rozpoczynać prototypownie i produkcję tak aby to pod koniec roku mogło się urodzić. Wygrała opcja 1. Nie śledziłem wyników ankiety codziennie, ale wydaje mi się, że przez większość czasu opcja 1 miała przewagę, na początku dużą, później topniała ale nadal to było kilka głosów. Dla tych co nie mogą przeboleć wyników ankiety...zostanie wersja RETROSPORT która ma zupełnie inne podejście do oznaczeń tarczy...i jest ono mocno oryginalne do tego stopnia, że z tej wersji czas będziemy odczytywać w inny sposób niż w klasycznych tarczach zegarowych. Ale czego się nie robi dla designu. PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU. PRZY OKAZJI ZMIANY SILNIKA FORUM NIESTETY ZNIKNĘŁY MOJE NARZĘDZIA MODERATORSKIE DO DZIAŁU INICJATYW.
 11. na pewno ten miesiąc. Części są już szykowane do wysyłki.
 12. To byłby już mikroskopijny zegarek. On ma fizycznie 40,5mm ale optycznie z uwagi na szerokie uszy i szkło typu box to 38mm. Każdy kto ma potwierdzi. Położony obok niego Formmeister który ma 40mm wygląda jak gigant ?
 13. Informacyjnie. Pozostało 6szt modelu Royal Europe.
 14. to już naprawdę ostatki. Pozostało 6szt modelu Royal Europe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.