Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

QuadrifoglioVerde

Użytkownik
 • Content Count

  14,218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

QuadrifoglioVerde last won the day on February 18 2020

QuadrifoglioVerde had the most liked content!

Community Reputation

2,201 Guru zegarmistrzostwa

About QuadrifoglioVerde

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Vratislavia
 • Hobby
  Zegarki, moda, historia, architektura

Recent Profile Visitors

12,700 profile views
 1. Są w produkcji. Jak będę miał informacje do przekazania to napiszę.
 2. taka rezerwa to juz ogrom pracy projektowej i trzeba odpowiedniego mechanizmu poszukac ktory bedzie przy tego typu komplikacjach nawet do 2mm grubszy oraz tarcza mus byc kanapka wiec kolejne dziesiatki milimetra trzeba dodac, wiec bedzie kolejne stekanie ze zegarek beczka. Nasz zegarek ma 40mm i grubość jest bardziej widoczna niz przy xicorowych 44
 3. nic zmieniać nie będziemy bo według mnie z Piotrem odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Projekt tarcz, wskazówek czy kopert wszystko pasuje jak w top markach. R03 miał mieć całą czarną kopertę ale to optycznie pomniejsza zegarek i zaciera się inspiracja. Jedynie czarny bezel powoduje, że jednoznacznie kojarzy się z ramką, licznikiem a srebrna koperta jest jakby tylko tłem, jest przezroczysta projektowo.
 4. Nie wiem czy się okaże. Ale powinien ponieważ żadnego wariantu nie doprodukuję na pewno. A najbliższe nowe wersje Retrosporta będą 3-wskazówkowe.
 5. No tak ale przez te 4 lata ? Zobacz jak poszły do góry np. ceny materiałów budowlanych. Większość o 100-200%. Żarcie? spokojnie 50% a niektóre produkty 100%. Zegarek podrożał o 20 ? 30 ? %. Uważam, że konkurencja na rynku micro powoduje, że jeszcze nie zdrożały o 100% a powinny. W przedziale w jakim obraca się Vratislavia ceny niewiele się zmieniły od paru lat. Podwyżki dotnęły marek premium ale tam oni mogą ponieważ wiele marek traktuje się jako lokatę kapitału i producent musi podnosić ceny regularnie aby utrzymać klientów którzy kupują je dla lokaty. Same mechanizmy podrożały prawie dwukrotnie, podobnie stal. Są większe wymagania co do minimalnych ilości u dostawców. Tanio już było ale mimo wszystko cena kryje się w detalach. W Visach nie było szafiru, powłoka DLC jest i tu i tu, paski w Visach były znacznie tańsze. Pudełka były china made.
 6. piekne foto, kradne na profil marki 🙂
 7. znajde chwile to porobię dobre zdjęcia i zaktualizuję dane/cenę itd
 8. Takie czasy..., poza tym to po prostu Pilot do noszenia na nadgarstku a nie kurtce. Stowa i Laco ( matnie Fliegerów )robią 40mm od dawna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.