Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DhoineBarth

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DhoineBarth

  1. Podbijam wątek - może nowi użytkownicy spotkali się z takimi modelami. Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla wszystkich, którzy podpowiedzieli kilka faktów!
  2. Witam wszystkich! Odziedziczyłem zegarek kieszonkowy po swoim ojcu, o którym nie mogłem znaleźć dokładnych informacji na Internecie. Ze względu na wiek zegarka, nie jest to wcale dziwne.Z moich informacji wynika, że jest to ‘Eterna’ sprzed 1905 roku, kiedy to marka była znana jako Schild Fréres. Chciałbym się dowiedzieć co nieco więcej o tym zegarku, dlatego liczę na opinię i wiedzę pasjonatów. Dołączam zdjęcia, które mam nadzieję rozwieją wszelkie wątpliwości. Z góry dziękuję za informacje i wskazówki. Pozdrawiam serdecznie! PS Strony internetowe, z których czerpałem informacje: http://en.wikipedia.org/wiki/Eterna http://www.eterna.ch/en/historique http://clicktempus.com/a-closer-look-at-eterna-watches/ http://www.schild-eterna.de/
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.