Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michael_w18

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki za podpowiedzi - finalnie wybrałem Certinę DS 1.
 2. Tissot Visodate - niezła opcja, znalazłem bardzo uniwersalny (pod kątem gustu) model: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/5845_Tissot_Visodate_1957_Automatic_T0194301603101
 3. Certina DS też fajna opcja, o której myślałem. W szczególności o tym: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-1-C0064071108800/26098 (ten mi akurat się podoba). Z bezpieczniejszej opcji to chyba ten: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-1-C0064071605100/26101 @fidello - jasne, masz rację. Skrót myślowy - miałem na myśli: "nie wypada dać prezentu z takim potwierdzeniem zakupu".
 4. Przeglądałem Alpiny i średnio przypadły mi do gustu. Jeśli nie ma FV, to w ogóle odpada - głupio dać prezent bez potwierdzenia zakupu ;/
 5. Fakt, nie zwróciłem uwagi - piękny f*ck-up był zrobił Już zaglądam na bazarek.
 6. Witam wszystkim. Z okazji jubileuszu, chciałbym kupić pierwszemu pracownikowi w prezencie dobry zegarek. Budżet w granicach 2000-3000zł. Najlepiej bezpieczna klasyka, ze względu na to, że mogę nie trafić w gusta. Wstępnie myślałem o: http://www.czaszegarkow.pl/longines-grande-classique-zolte-zloto-skora-o30-mm-p-290075.html - odrzuciłem jednak z powodu kwarca. Najchętniej widziałbym automat, mimo wszystko z bardziej znanych marek w tej półce cenowej. Serdecznie proszę o poradę ekspertów;)
 7. Dzięki wielkie za opinię. A mogę podpytać gdzie kupowałeś?
 8. Witam wszystkich! Od dłuższego czasu poluje na Air Kinga z niebieską tarczą. W końcu pojawiła się taka oferta: http://www.chrono24.pl/rolex/air-king-blue-dial--id4354994.htm Proszę kolegów, którym temat Rolexa nie jest obcy, o opinię. PS. Przy okazji byłbym wdzięczny za porównanie powyższego modelu z zegarem o referencjach: 114200.
 9. Jestem z Poznania. Faktycznie, może nie jest aż tak źle jak mi się wydawało:) Szkiełko na pewno do wymiany - na zdjęciu tego dobrze nie widać, ale jest pęknięte w jednym miejscu. Jakieś polecenia osób, które mogłyby się tym zająć?
 10. Zapomniałem dodać, że zegarek nie jest na chodzie- nie jestem w stanie jednak udzielić żadnej odpowiedzi co się w nim zepsuło, kiedy to się stało itp.
 11. Witam kolegów. Jestem w posiadaniu zegarka, który ma dla mnie dużą wartość sentymentalną. Niestety jego stan jest beznadziejny (zdjęcia). Możecie polecić jakiegoś magika, który pomógłby mi przywrócić blask zegarkowi? Michał
 12. Squash i bieganie - niestety na więcej nie ma czasu
 13. Mój pierwszy post:) Ciężko mi coś polecić w Krakowie, natomiast na pewno w szafie warto mieć 1-2 koszule szyte na miarę - jest zdecydowana rożnica pomiędzy koszulami skrojonymi, a tymi nawet z lepszych salonów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.