Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jarm789

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wólka k. Wa-wy
 • Hobby
  błogie lenistwo, na które ciągle brakuje czasu...
 1. Właśnie trafiłem na wątek. Ktoś wie, czy się sprzedał? Bo cena dość niska, ja swojego za tyle bym nie wystawił
 2. jarm789

  jarm

 3. Po małym przeglądzie ofert dochodzę do wniosku, że coś może być na rzeczy. Par..s.org twierdzi, że sprzedaje produkty premium ze szkiełkami szafirowymi. Dla pilotów 47 mm to wydaje się potwierdzać: oni mają z szafirem, a handlarze z Aliex.. mają z mineralnym. Różni sprzedawcy mają różne paski. Może być tak, że fabryka montuje oryginały, czyli "premium", i tańsze repliki, a za kontrolę jakości (+ smarowanie) i pasek przy replikach odpowiadają dystrybutorzy. Pewnie stąd głosy o zmiennej jakości replik pod marką Parnis (w kwestii regulacji i smarowania chociażby). No nic, to tylko domysły dotyczące tej "niepełnowartościowej" marki i jej zakamuflowanej produkcji... Może ktoś kiedyś rzuci na to więcej światła. Były posiadacz Power Reserve
 4. A na ile można serio traktować wyjaśnienie tych z parnis.org, że tylko oni sprzedają oryginały (drożej), a innym pozwalają sprzedawać "repliki" różnej jakości (gorsza stal, gorsze szkiełko, bez smarowania - niższa cena, oryginały i repliki z tej samej fabryki). Cz może to być prawdą, że parnis.org to oficjalny sprzedawca marki i jedyny towaru pełnej jakości? Ja kupiłem z Aliexpresu... i cykor chodzi dobrze.
 5. Hej, witam, zegarek Guanqin (kwarc)... Sorki, nieaktualne.
 6. Witam oglądających, taki Parnis z niebieskim i z oczkiem Niebieskiego nie widziałem w tym wątku. Dokładność +3 s.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.