Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scavell

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Scavell


 1. Panowie, wznoszę zapytanie o takiego o to noworusa, z jednej strony użytkownik pewny z drugiej strony łudząco podobna do zegarków, które można spotkać na chińskim odpowiedniku allegro. Co wy na to jako eksperci w tej materii? To oryginał? I czy dostępne gdzieś w jakimiś sklepie nowe aby zobaczyć po ile chodzą takie nowe?

   

  http://allegro.pl/potezna-slawa-automat-sozvezdie-slava-nos-i6988868594.html


 2. Dobry wieczór/dzień dobry wszystkim!

  Ogólnie na forum jestem długo, ale jedynie czytam. Jak już zacząłem się wypowiadać to przydałoby się przedstawić.

  Jestem Artur, z zawodu archeolog. Pracuję jako konserwator muzealiów więc z zegarkami mało ma to wspólnego.

  W kwestii zegarków bardziej użytkownik aniżeli kolekcjoner. Lubię zegarki radzieckie, może to kwestia ceny, może dlatego, że nie podobają mi się duże zegarki, może ze z racji zawodu lubię zabytki :) Mieszkam w Gdańsku. To chyba tyle o mnie.

   

   

  EDIT: błędy.


 3. Hmm nieukrywam, że nie muszą być "ugrzecznione", jakieś bardziej ekstrawaganckie formy najbardziej się kocha. Nie no do robót to zdecydowanie nie :) Wostoki wchodzą w gre, komandirskie tylko odpadają. 

   

  Poljot 55g hmm bardzo fajna konstrukcja muszę przyznac :) Widzę duży odzew! Dziękuje Panowie!

   

  P.S. co do tego noworusa to strasznie mi się nie podobają tego typu bezele. 


 4. Dzień dobry Panowie, po blisko dwóch latach od rejestracji i regularnym czytaniu forum natrafiłem na problem, którego nie rozwiązuje ani google ani opcja szukaj. Przez blisko 2 lata była ona niezawodna by w tym przypadku nie podołać. 

   

  Przechodząc do sedna, ostatnio natrafiłem w internecie na takie cudo: giloszowana złota tarcza w wostoku, Czy coś takiego faktycznie istniało?

   

   

  Aspylon.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.