Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jasny

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Bardzo ładne. A co to i gdzie można to kupić?
 2. Dokładnie tak. Żeby nie kręcić wskazówką przy ustawianiu godz. aż będzie odpowiednia pora doby na małej tarczce, można ustawić ją od razu przyciskiem. Według mnie pomocne i fajny pomysł. Mam pięknego akribosa z chrono i złego słowa nie mogę powiedzieć.
 3. Zgadzam się A w tym zegarku przeszkadza mi gwiazdka i nadruki na tylnym szkle.
 4. Wiem, że już sprzedany, ale mam pytanie: w nazwie ma bronze, czy to chodzi tylko o kolor, czy faktycznie to brąz lub mosiądz?
 5. Znalazłem taniej (35$) i kupiłem - zobaczymy co przyjdzie. https://pl.aliexpress.com/item/DIDUN-Mens-Full-Steel-Luxury-Business-Watches-men-Brand-Quartz-watches-Men-Dress-Watch-Luminous-gold/32766179839.html?isOrigTitle=true#extend
 6. To chyba nie ten przypadek. Tu logo jest na zegarku, podobnie oznaczona koronka. można się tylko przyczepić do napisu ,,Swiss made"
 7. No złoto jest i do tego wyczesane Ale o co biega z tym logo?
 8. Czy Czy ja wiem? Ruch sekundnika w kwarcu i jego tykanie po przyłożeniu do ucha(jeśli je słychać - bywa różnie) bardziej przypominają rytm starych zegarów, sekunda - pyk, sekunda - pyk Kiedyś nawet ostrzegano przed wpływem głośnych ruskich budzików które tykały w wariackim tempie, na rytm serca przebywających w ich pobliżu ludzi Mnie co sekundowy ruch wydaje się bardziej naturalny, choć płynący sekundnik w dobrych mechanikach też ma swój urok.
 9. Fajny ten Tudor Myślałem kiedyś o niebieskim ale ten bardziej mi się podoba. Co do mechanizmów, to jeśli nie ma szklanego dekla to w sumie jest mi obojętne co siedzi w środku, kwarc czy mechanik. Mechanik ma jedną tylko przewagę nad kwarcem, jest ładniejszy - miło na niego popatrzeć.
 10. Dzięki! Fajnie wyglądają zdjęcia nadgarstkowe w necie tych oryginałów. A już myślałem, że Chińczycy wymyślili coś swojego Bardzo odpowiada mi ten kształt, poza tym ma szafir (ponoć). Chyba dam za niego te 58 dolców...
 11. Co sądzicie o tym? Według mnie ciekawe wzornictwo...Uwaga, to nie jest drewno! Ponieważ nie umiem wklejać zdjęć, daję linka: https://www.aliexpress.com/item/DIDUN-Mens-Luxury-Watches-Brand-Quartz-watches-Men-Fashion-Casual-Watch-Luminous-Full-Steel-Wristwatches-Water/32755751674.html?scm=1007.13446.47369.0&pvid=d12cfed3-9d08-4346-a292-9caaf5dd6172&tpp=1
 12. Ale ma klimat nocnego lotu samolotem
 13. Podobny chyba jest z żółtymi indeksami i wskazówkami, zastanawiam się nad nim.
 14. Jasny

  GWG 1000 MUDMASTER

  Mam z TT tajemny krąg bywa, jak pisałem musi być odpowiednie światło, może wilgotność, faza księżyca.. W każdym bądź razie, czekajcie na objawienie...
 15. Jasny

  GWG 1000 MUDMASTER

  Zgadza się, w moim też jest, czasem go delikatnie widać, czasem w ogóle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.