Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Altmark

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Czy moge poznać zdanie Koleżeństwa o tym oto modelu: https://www.longines.pl/zegarki/heritage-collection/l2-814-4-76-3 ? Nie widziałem go na żywo, więc będę wdzięczny za Wasze opinie.
 2. Dzięki. Czy Formmeister jest dostępny w normalnej sprzedaży, czy tylko z drugiej ręki? a ich stronie napisano, że wyprzedane ...
 3. dzięki. Oba wyglądają OK. Czy Junkers, Orient i ten wrocławski to z grubsza ta sama półka? Może przypomina Ci się coś z marek szwajcarskich?
 4. Poszukuję tym razem (bardzo pomogliście mi wcześniej w wyborze divera; dziękuję raz jeszcze!) zegarka na pasku, prostego, automat, który jakoś nawiązywałby do estetyki Bauhausu. Przychodzi mi na myśl Junghans Max Bill Chronoscope http://www.junghans....del/detail.html lub (z innej zupełnie półki) Junkers (nomen omen) Bauhaus https://minuta.pl/p,...-5,434545.html. Mam prośbę o podpowiedzi, czy coś podobnego znajdę wśród marek szwajcarskich, Jak oceniacie jakoś zegarków Junghans? Czy warto w ogóle rozważać Junkersa? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. A
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.