Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Torreski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

28 profile views
 1. O ile szlify na kopercie budza pewne watpliwosci (moze z uwagi na jakosc fotografii) to tarcza - 100% oryginalna, bez picowania (nie widzialem jeszcze tarczy po renowacji z zachowanym fabrycznym szlifem slonecznym). Inna sprawa, ze osobiscie nie zaplacilbym tyle za Geneve, nawet w takim stanue.
 2. Pozwolisz, ze się powtórzę. Obiektywnie nie jest warty 2800 zł. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedzi znajdziesz w postach kolegów wyżej. Właśnie dlatego jest "cholernie daleko od OK" cytując filmowego klasyka.
 3. Jedyną sensowną możliwością nabycia oryginalnego egzemplarza jest zakup u autoryzowanego sprzedawcy tej marki (właściwie można by rozszerzyć to na większość tanich marek "modowych"). Swoją drogą z przyjemnością poznam namiar na eksperta, który dokona wspomnianej ekspertyzy. Z góry dziękuję za udostępnienie jego danych kontaktowych.
 4. Obiektywnie. Biorąc pod uwagę aktualną cenę - 2800 oraz fakt, że do końca licytacji zostało jeszcze 6 dni - nie warto. Subiektywnie - mocno spolerowany zegarek, z odmalowaną tarczą i krzywo nałożonymi indeksami. Wskazówki nie od tego modelu, koronka również. Poetycki opis, brakuje tylko "płakał, jak sprzedawał".
 5. A ja poszukałbym na rynku wtórnym Airmana 8 - 36mm bez koronki, szkło szafirowe. GMT na Eta 2893-2 - najprawdopodobniej elabore. Lepsze niż Sellita w skądinąd bardzo ładnym Wardzie.
 6. Torreski

  Omega

  Dwa zupełnie różne zegarki. Ja zdecydowanie bralbym Nomosa z manufakturowym w 100% mechanizmem duw3001. Do 10000 ciężko znalezc cos bardziej wyrafinowanego.
 7. Zegarmistrzowska na Muszyńskiej. Mają dobre belgijskie piwa, świetną domową kuchnię, której konsumpcję umili dźwięk zegarów ściennych.
 8. Opis. Niestety taki marketingowy belkot na allegro sie sprawdza. Zegarek, moim zdaniem zdecydowanie nie wart oferowanych pieniedzy.
 9. Poproszę o jednego Kosmosa. Dane potrzebne do zrealizowania płatności proszę przesłać PW. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.