Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

George22

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Mam taki problem czy warto kupic Eterna Soleure Automatic 8310.41.13.1185czy moze lepiej Alpine w cenie do 4000zl
 2. Dzięki jest nad czym myśleć, choć Stowy i Alpiny u polskich dystrbutorów nie widziałem. sprowadzanie z zagranicy to temat nie dla mnie. Pozdrawiam wszystkich co udzielili mi rady.
 3. Dzięki za już może jeszcze jakieś propozycje do przemyślenia na niedziele - co wybrać aby długo się cieszyć wyborem na codziennego zegarka.
 4. Zmieszczą się w moim budżecie? a z moich propozycji który lepszy? (oba mi się podobaja). Glycine nie spokałem u Polskich dystrybutorów przy takiej kasie.
 5. Proszę o pomoc zegarka do 3500 PLN (tylko Szwajcarskie lub niemieckie dostępne w polskiej dystrybucji). Ja wybrałem Orisa Clasic date Longines Conquest któty byście wybrali a może macie inne ciekawe propozcje klasycznych automatów .
 6. Dzięki wszystkim ,którzy pragneli mi pomóc, w trudnym wyborze.Jestem wdzięczny, za tak dużę zainteresowanie.Z tego wyciągam wniosek ,że zarówno szwajcary jak i japońce są dobre a wybrać trzeba ten który mnie stać i mnie kręci . Pozdrawiam
 7. Liczę ,że znajdzie się ktoś kto ma rozeznanie w dobrych Seiko ,Orient które mozna by nabyć ciesząc się ich nabyciem i walorami przez kilka lat. (zanaczam ma to byc zegarek bez zbędnych bajerow ,chronometru ,na codzień ,klasyczny ,i reszta jak pisałem wcześniej co by mnie zadowoliło). Proponowany Steinhard jest w rozmiarach 38,albo 44,45 to dlamnie za duże tarcze.
 8. A jak oceniacie Eposa ,Atlantica werki ETA 2824-2 są uważam są niezle a co sądzice o Powermatic80 bo nikt nie skomentowal podobnie jak Zeno ,NB YAEGER.Czy Intra-matic 42mm na bransolecie. Full Bauhaus jest fostepny u polskich dystrubutorow? No zgoda powiedzmy ,że skierowalem się w kierunku Seiko ,Orienta ( z tym budżetem) co wobec tego byście mi polecali i gdzie móglbym je zobaczyc a może i nabyc. Będac spokojny że dobrze wydałem moje oszędności.
 9. UPSSSSSSSSSS no teraz mam dopiero problem!!!!!!!!!!!!
 10. Tissoty też przyznaję rację o Seiko też można to powiedzieć. Ponieważ zegarki te cenowo trafiają do mniej zasobnych klijentów i stąd prze niezłej jakości ich wielka popularnośc. Dlatego że poszukuję coś podchodzącego pod niszowe klasyczne .
 11. Jak coś co mnie zakręci będzie za ok3PLN to może przeżyję.Jednak w podanym przezemnie przedziale mieszczą sie myslę dobre zegarki jak :Tissot_Bridgeport_Gent_Powermatic_80_T0974071105300,TISSOT PR 100 POWERMATIC 80 czy Certina, DS-8 Powermatic 80 i pozostałych też coś znalazloby się.Co do Seiko otwarty na propozycje jednak tylko dostępne w Polsce .Kolor tarczy Biały raczej bransoletka ale pasek przy super zegarze przeżyję.Nie wiem czemu tak wszyscy promują OSY gdy te sa na co drugim nadgarstku i dlatego mnie nie kręca.Mój nadgarstek 19 a szer.zegarka więc optymalna ok42mm
 12. Proszę o pomoc w wyborze automatu (może być też nakręcany koronką,dokręcany) na codzień. Ma być dobry mechanizm i takie tez wykonanie. Myślę o EPOSIE ,TISSOCIE ,CERTINIE , Atlantic, 53754.41.93R ,ZENO ,DEVOSA,NB YAEGER.Radował by mnie klasyczny przyciagający wzrok ciągle wspaniały.Co byście mi z tego zestawu polecali i sami dla siebie jako jedyny wybrali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.