Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Danny_W

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Oczywiście, że zdaję sobie sprawę że Casio to nie jest synonim słowa zegarek Z reszta nie jestem też jakimś wielkim fanem marki. Po prostu lubię zegarki. Mam jednego Tissota (Solar expert) i Certinę. Chciałem coś na bransolecie ale w takim stylu. W szwajcarach z chrono przeszkadza mi duża wskazówka sekundnika poruszająca się tylko przy włączonym stoperze. Japońce mają inaczej i mam nadzieję, że ten model też. A o samą markę dopytuję bez złośliwości a raczej z ciekawości. Bo żeby od razu "mały 3 - drzwiowy 1.0" ?
 2. Nie upieram się przy Casio. Ten akurat który podałem na wstępie mi się spodobał i ma wszystko to co powinien mieć. Tylko zastanawia mnie niechęć do casio, zegarków które są raczej solidne i funkcjonalne...
 3. Ten ładniejszy A tak kontynuując temat to co jest z tymi Casio, że ich nie lubicie ?
 4. Na Citizenach jest trochę za dużo elementów/napisów i innych szczegółów. I w pracy mam kalkulatory Citizena To mnie jakoś drażni
 5. ok, pooglądam. A ten casio? Co z nim ? Miałem kiedyś jednego WVQ, działał bez zarzutu. Z synchronizacją tez nie było problemów. tylko mineralne szkiełko oczywiście było problemem bo dość szybko się porysowało.
 6. Link nie działa. Budżet? Sam nie wiem. W poprzednim roku miałem kupić tylko jeden zegarek. Potem był kolejny.. Chyba tak z 1500 max Chyba ze mi się bardzo coś spodoba..
 7. Witajcie. Chciałem kupić dokładny i elegancki zegarek. Zależy mi żeby miał szafirowe szkło, sterowany radiem i solar. Podczas poszukiwań znalazłem takie coś: casio LIW-M700D-2AER. Ktoś może miał albo więc coś dobrego lub złego ?
 8. Taki mam Pierwszy na pasku więc się trzeba przyzwyczaić. Ale chyba pójdzie bezboleśnie ..
 9. Tyle że C034.417.11.047.00 to kwarc - w takim mechanizmie jak jest z tą wskazówką główną ?
 10. Tylko mam też Casio chronograf i tam w funkcji stopera główna wskazówka sekundowa zlicza sekundy, ale przy normalnym ustawieniu zegarka jest sekundnikiem. Więc się da ..
 11. Czy wszystkie zegarki z chronografem mają tak, że główna wskazówka sekundowa jest do stopera, a sekundnik czasu rzeczywistego to taki mały ? Interesuje mnie C034.417.11.047.00 i tam chyba tak jest. Już miałem wrócić do Tissota ale zauważyłem, że tam jest podobnie. Średnio mi się to podoba...
 12. W Cetrinie jest G10.212 i jeszcze ten system Precidrive, a w Tissocie ETA G10.211 nie wiem czy to wiele zmienia..
 13. Tylko ja jestem bardziej zainteresowany dokładnością zegarka - to w nich lubię. Mam Casio waweceptora (oczywiście bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o dokładność ). Tissot solar ma odchyłki max 3, 4 sekundy na pół roku. Ten PRS był moim pierwszym wyborem, ale trochę mieszane (z przewagą złych ) opinie o mechanizmie. Dlatego szukam alternatywy i znalazłem między innymi tą Cytrynę. A na mechaniki chyba w moim przypadku jeszcze za wcześnie za krótko w klubie (choć przeglądania i czytam sporo czasu).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.