Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fores

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fores

 1. Jan napisałem, tak zrobiłem. Adriaticę chciałem zobaczyć na żywo i do mnie dotarła. Napiszę krótko, strasznie badziewne wykonanie! Nie spodziewałem się czegoś takiego po "szwajcarskim" zegarku. Dowód poniżej. W każdym razie, rozmiar jest ok, więc szukam czegoś 42-43 mm lub niewiele mniej i jak najbardziej ze złoconymi wskazówkami i ewentualnie indeksami, oczywiście automat, najlepiej szwajcarski, ale z faktycznie szwajcarską precyzją. Zegarek ma być klasyczny, cena schodzi na dalszy plan. Zaproponujcie proszę coś ponadczasowego.
 2. Ok, dzięki serdeczne za odpowiedzi, mam jednak ochotę zobaczyć tą Adriaticę na żywo. Co do Certiny, znalazłem jeszcze coś takiego, ale co to za mechanizm Powermatic 80? https://www.zegarmistrz.com/pl/p/-Zegarek-Certina-DS-Caimano-Powermatic-80-C035.407.16.037.01-C0354071603701/13120 Mógłby być jeszcze ewentualnie taki, jak poniżej, ale obawiam się, czy jednak nie będzie za mały. Mój obecny Atlantic ma 40 mm i wygląda dość kompaktowo, a Certina 38mm… https://www.zegarek.net/zegarki/certina/zegarek_certina_c017.407.16.037.01.html
 3. Ok, co do budżetu, sprawa jest płynna, ale myśle, że tak 1500-2000 zł. Nie, żebym nie mógł sobie pozwolić na zegarek i za 10k, ale jakoś nie przywiązuję szczególnej uwagi do marki. Obwód nadgarstka ok. 21 cm, codzienny styl raczej elegancki. Spojrzałem na tą Adriaticę, ponieważ spodobała mi się z wyglądu, dodatkowo chyba niezły mechanizm eta 2824 i szafirowe szkiełko. W takim razie w co powinienem celować z automatów skoro nie Adriatica?
 4. Witam serdecznie, Mam okazję wybrać sobie zegarek na okrągłą rocznicę urodzin. Obecnie mam od 15 lat kwarcowego Atlantica Seabase z którego jestem bardzo zadowolony, ale już skoro mam coś wybrać, to pomyślałem o automacie. Nie celuję w marki typu Vacheron Constantin, Omega czy Rolex. Zegarek ma być przedmiotem użytkowym, aczkolwiek chciałbym produkt przynajmniej równie trwały jak obecny zegarek. Czy taki produkt (wizualnie mi się podoba), wg Was jest wart zainteresowania? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-automatic-a2804-2213a
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.