Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

remow

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Nie obrażam się, każda konstruktywna krytyka jest cenna. "Na szczęście" nie jestem autorem ankiety a jedynie pośrednikiem między autorami a ankietowanymi. Z tego co mi wiadomo konsultowano treść z osobami znającymi się na tego typu badaniach (m.in. z psychologami), więc nie mnie oceniać jakość. Wynika jednak, że zabrakło czasu na "doszlifowanie" samej ankiety. Tak czy siak warto wypełnić i pomóc w dalszych analizach.
  2. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich o pomoc w badaniach dotyczących eksperymentalnego oznakowania autostrad i dróg ekspresowych. Takie niestandardowe oznakowanie jest wprowadzane na wybranych odcinkach autostrad i dróg ekspresowych (m.in. na A1, S3 czy S8) od paru lat. Obecnie istnieje konieczność oceny jego społecznej akceptacji i skuteczności. Jednym z elementów takich badań jest ankieta, ale pandemia COVID spowodowała, że badania terenowe (ankietowanie kierowców na MOP-ach) zostały przeniesione do internetu. Niestety utrudnia to dotarcie do różnych grup społecznych (pod względem płci, wieku, użytkowanych pojazdów itp.), ale liczę na życzliwość i chęć pomocy wszystkich forumowiczów, zwłaszcza że tematyka jest bliska każdemu z nas. Ważne jest, aby dotrzeć do jak najszerszego grona użytkowników autostrad i dróg ekspresowych, dlatego proszę o zachęcenie do wypełnienia ankiety osób z Waszego otoczenia, tj. znajomi, rodzina itp. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut i oczywiście jest anonimowe. Ankietę firmuję między innymi Politechnika Krakowska, w imieniu której proszę o pomoc W razie pytań czy wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Z góry dziękuje! https://www.survio.com/survey/d/Q2I7L2Q4K5J8T9R9K
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.