Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

K006

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. w sumie moje pytanie wynikało z tego, że ktoś straszył mnie, że jak zegarek automatyczny nie chodzi to może dojść do "zastania" smaru w zegarku, jakoś tak to tłumaczył- czyli to mit? Miałem eco-drive ale jakoś szkiełko w kopercie bardziej mi się podoba
 2. Czyli zdrowiej dla zegarka będzie żeby się rozładował I stał zatrzymany jakiś czas? W obecnej sytuacji nie chodzę do pracy i nie bardzo jak mam go doładowywać
 3. Cześć, mam zegarek z mechanizmem KAL. NO GL 224, w przypadku nie noszenia zegarka ile obrotów można bezpiecznie wykonać koroną żeby utrzymać zegarek naładowanym? Chciałbym uniknąć uszkodzenia/przekręcenia zegarka. Dzięki.
 4. Ale ten zegarek chyba jest nie dokupienia w sklepach? Lubię ciężkie zegarki i nierdzewkę zawszę można przypolerować.
 5. mesh niestety odpada, jakoś mi się nie podoba taka bransoleta - może za parę lat zapomniałbym, fajnie jakby ten zegarek miał zastawianą koronkę, taki kawałek obudowy który chroni ją przed uderzeniem
 6. Tylko dlatego wrzuciłem tu OS'a ze względu na OH. sst112 kosztuje 1,5 raza tyle . myślicie, że combat 6 będzie ok jako codzienny zegarek? Jakość wykonania względem tissota czy certiny jak rozumiem na korzyść glycine? Zegarek chciałem z Polskiej distri, w dużych e-sklepach jest sens negocjować ceny?
 7. Dzięki, ale jakoś teraz bardziej wolałbym coś "szwajcarskiego" czy w przypadku zegarków które mają szybkę od strony mechanizmu również jest to szafir? Bo oglądałem glycine i posiada taką kopertę .
 8. Cześć, byłem posiadaczem citizena CB0010 uznałem, że czas na jakąś zmianę. Teraz szukam czegoś na bransolecie oraz z mechanizmem automatycznym. Zegarek będzie noszony na codzień najczęściej do koszuli i jeansów. Zegarki które wpadły mi w oko to https://dolinski.pl/glycine-combat-6-automatic-3890.18-1/ https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-star-open-heart-sda02002b0 https://dolinski.pl/certina-ds-1-ref-c006.407.11.051.00/ budżet około 2500-3000PLN. Co sądzicie o powyższych zegarkach- średnio chcę tissot'a - są jakoś zbyt popularne . Jeżeli mielibyście jakieś propozycje w innych markach lub modelach to proszę o wskazanie ich. Głównie zależy mi na jakości wykonania i długowieczności zegarka . Dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.