Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S_Damian

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Jędrula Dziękuję za odpowiedź, wiem co robić aby sprawdzić
 2. Drodzy forumowicze Ponieważ jestem nowym nabywca automatycznego zegarka, Proszę Was o pomoc i opinie na temat trzymania rezerwy chodu i nakręcania sprężyny. Mianowicie chciałbym sie dowiedzieć czy z moim zegarkiem wszystko ok, ponieważ, gdy np po 2 dniach nienoszenia straci rezerwę chodu, to samymi ruchami ręki zegarek nie jest w stanie sie nakręcić i chodzić bez przerwy, np. Po jednym potrząśnięciu ręką zegarek chodzi ok. 10 sekund. Mechanizm Eta. Czy to właściwe ? Będę wdzięczny za Wasze wypowiedzi
 3. Dziękuje Wam, Fajne propozycje, jak coś wybiorę i znajdę, to się pochwale
 4. Dziękuję za zdjęcia Jednak faktycznie poszukuję czegoś droższego, ale bardzo dziękuję.
 5. Hello, Chcę kupić nowy zegarek na pasku z jasną tarczą i niebieskimi wskazówkami. Nie chcę kolejnego z ciemną tarczą. Dlaczego niebieskie wskazówki ? Poprawiają czytelność, gdyż "pod światło" srebrna tarcze ze srebrnymi wskazówkami często jest problematyczna podczas odczytu godziny, przy błyszczącym szkiełku. Poza tym mam jeden zegarek ze srebrną tarczą i srebrnymi wskazówkami, więc nie chcę powielać. Po wielu godzinach poszukiwań po sklepach internetowych postanowiłem poprosić Was o radę i pomoc we wskazaniu takiego zegarka. Wg mnie wybór jest słaby, albo też sklepy nie mają takowych wystawionych. Może Wy znacie z rękawa takie zegarki w wskażecie mi model Poszukuję czegoś w półce cenowej tissot, certina, może eops. Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.