Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacekfer

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by jacekfer


 1. Jeśli tak działają firmy jak JT to godne pożałowania.Mój przypadek opisany we wcześniejszym poście pokazuje fatalne podejście do klienta.I nie zgodzę się tutaj z opiniami jakoby warunki gwarancji powinniśmy znać,a nie znamy.Owszem są nam dobrze znane,ale nie są przestrzegane.W trakcie naprawy nigdy nie otrzymałem informacji od JT co do kwalifikacji naprawy oraz jej terminu.Zawsze i wielokrotnie to ja musiałem dzwonić i z niemałym trudem wyciągać informację,a podejście do klienta żenujące.


 2. Napisz  konkretnie jaki model Zenitha i UN.Ja bym nie przekreślał UN.Miałem dwa Zenithy i dwa UN .Obecnie mam UN Executive Dual Time i nie ma do czego się czepiać.Jakość doskonała,na dokładnym chodzie.Oczywiście puryści powiedzą,że Zenith to własny werk etc i mniejsza utrata wartości,natomiast UN to niebanalny design i świetna jakość wykonania,.Ale tak naprawdę to podobna liga.Rzecz gustu.


 3. Z doświadczenia mogę polecić:

  -Wrzeciono Czasu

  -Watchconcept

  -As Investment

  Natomiast Royal Watch-często brak dokumentów i czary mary właściciela.

  Co do Time Trader-najczęściej zegarki pod zamówienie-nie polecam.

  Nie polecam Wonder Invest-niemiły kontakt i wschodni akcent jakoś mnie zniechęcał,podobnie z Luksusowezegarki.

  Z pozostałymi nie miałem styczności.

  Kraff godny polecenia,podobnie jak Lesabre


 4. Normalka,też tak miałem z przesyłką z Ashford.Dopiero jak zadzwoniłem do UPS i przesłałem skan mojego zamówienia określajacego wartość przesyłki wraz z kosztami wysyłki to sprawy nabrały tempa i jeszcze tego samego dnia agencja celna zwolniła przesyłkę.

  UPS tłumaczył się;że na przesyłce nie było faktury ani podanej wartości;od której naliczają cło i VAT.


 5. Witam kolegów,

  Jakie są Wasze opinie na temat tego zegarka,ponieważ pozostaje w kręgu moich zainteresowań.Chodzi mi o stosunek jakość/cena,wykonanie.

  Trochę irytuje mnie fakt zastosowania modyfikowanej ETY.Uważam bowiem,że w tej cenie winien być werk in-house.Czy choćby z tego powodu to nie dyskwalifikuje go ?

  Będę wdzięczny za Wasze opinie.

  Pozdrawiam,


 6. A ja wierzę właścicielowi ML .Otóż miałem w tym roku taki przypadek:podczas nakręcania mojego Perrelet Double Rotor pękł wałek i koronkę trzymałem w ręku(wałek pękł równo z koronką).Nie przejąłem się tym zbytnio,ponieważ zegarek był na gwarancji i z polskiej dystrybucji-JT .Jakie było moje zdziwienie,kiedy dystrybutor poinformował mnie.że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji.Chcąc nie chcąc zamówiłem u nich wałek oraz koronkę-koszt 600 zł.Ale najlepsze jest to,że naprawa trwała zamiast max 1 mies trwała ponad 4 mies.

  Dodam,że zegarek ten,zresztą jak moje wszystkie traktowany był z należytym poszanowaniem.Nigdy więcej zakupów w JT.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.