Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacekfer

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

97 profile views
 1. Podobnie jak Karolas-zdecydowanie pozycja nr 3
 2. Pogadaj z Filipem,na pewno dobrze Ci doradzi i poleci sprawdzonego sprzedawcę.
 3. Jeśli tak działają firmy jak JT to godne pożałowania.Mój przypadek opisany we wcześniejszym poście pokazuje fatalne podejście do klienta.I nie zgodzę się tutaj z opiniami jakoby warunki gwarancji powinniśmy znać,a nie znamy.Owszem są nam dobrze znane,ale nie są przestrzegane.W trakcie naprawy nigdy nie otrzymałem informacji od JT co do kwalifikacji naprawy oraz jej terminu.Zawsze i wielokrotnie to ja musiałem dzwonić i z niemałym trudem wyciągać informację,a podejście do klienta żenujące.
 4. Mam takiego i porównaniu można śmiało stwierdzić,że oryginał.
 5. Muszę przyznać,że takiego syfu jeszcze nie widziałem.Okropność!!!
 6. Zegarek na pewno oryginalny,ale zapytaj o dokumenty,ponieważ często ta firma jest z tym na bakier.W tej kasie wszystko winno być perfect.Poza tym kontakt z nimi nie wspominam zbyt mile,obcesowy i ze wschodnim akcentem.Ale to wcale nie musi być ujma.
 7. Napisz konkretnie jaki model Zenitha i UN.Ja bym nie przekreślał UN.Miałem dwa Zenithy i dwa UN .Obecnie mam UN Executive Dual Time i nie ma do czego się czepiać.Jakość doskonała,na dokładnym chodzie.Oczywiście puryści powiedzą,że Zenith to własny werk etc i mniejsza utrata wartości,natomiast UN to niebanalny design i świetna jakość wykonania,.Ale tak naprawdę to podobna liga.Rzecz gustu.
 8. Z doświadczenia mogę polecić: -Wrzeciono Czasu -Watchconcept -As Investment Natomiast Royal Watch-często brak dokumentów i czary mary właściciela. Co do Time Trader-najczęściej zegarki pod zamówienie-nie polecam. Nie polecam Wonder Invest-niemiły kontakt i wschodni akcent jakoś mnie zniechęcał,podobnie z Luksusowezegarki. Z pozostałymi nie miałem styczności. Kraff godny polecenia,podobnie jak Lesabre
 9. Dzięki Bartkowi teraz JR wygląda jak milion dolarów.
 10. Hublot Big Bang Evolution ,ale tylko REF. 301.SB.131.RX Ceramika i karbon robią robotę,nietuzinkowy.Wiem,że puryści zaraz mnie zlinczują.Ale co tam...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.