Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

LuciusXIII

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. Pochwalę się, że udało mi się dokonać zakupu parę dni temu: Diver z militarnym zacięciem Wielkościowo powinien być za duży (patrząc na wymiary z tabelki), ale jest cienki jak na divera i ma podgięte uszy - leży bardzo fajnie Myślę, żeby w przyszłości dokupić do niego bransę - możecie coś polecić (nie oryginał bo cena zabija)?
 2. Bardzo ładne to Glycine. Na ten moment na pierwszym miejscu jednak jest diver. Mógłbym go zabierać na nurkowanie i nie mówię o biurku w pracy Alpinist jeszcze lepszy, tylko gdzie dorwać?
 3. W odbierze "fizycznym" układania się, styku nadgarstka z zegarkiem - Samuraj był dużo lepszy. Może z uwagi na lekko podniesioną konstrukcję? Wizualnie też bardziej mi się podobał. Wydaje mi się też, że wizualnie pomniejszał go czarny kolor tarczy, bo żółwie mieli tylko pepsi.
 4. Dzięki za ciekawe propozycje na priv i powyżej. Wczoraj jak przeszedłem od teoretyzowania w internetach do przymierzania w sklepach to trochę mi się pozmieniało. Chciałem sprawdzić divery od Seiko - mieli kilka wersji Żółwia i Samuraja. Turtle leżał tak sobie (mimo, że przed założeniem wydawał się mniejszy) ale Samurai ( szczególnie w czarnym kolorze) mimo rozmiaru koperty okazał się super wygodny i nie wystawał mi poza nadgarstek (on ma chyba 48mm l2l?). Nawet żona uczulona na estetykę stwierdziła, że nie wygląda na za duży. Co lepsze wersja na bransie okazała się ładniejsza i wygodniejsza dla mnie (i znowu żona, która wcześniej twierdziła, że bransolety są be - również powiedziała, że o wiele lepiej niż na gumie). Bądź tu człowieku mądry. Jednak widzę, że muszę przymierzyć przed kupnem, bo ważniejsza jest długość i ogólne układanie się na nadgarstku niż suche wymiary ze specyfikacji.
 5. Witam forumowiczów, zbliżają się moje urodziny i chcę zakupić pierwszy od długiego czasu zegarek. Czego szukam: - najlepiej diver, ew. military / field watch, albo coś innego typowo casual z czytelną, stonowaną tarczą. - na mały nadgarstek (niecałe 17 cm) - koperta najlepiej max. 40 mm - l2l najlepiej do 47 mm - lub coś, co wiecie, że będzie dobrze leżało na tak chudej witce - automat, - raczej na pasku (guma / skóra niż na bransolecie) Budżet do 2000 zł max (chociaż wolałbym coś bliżej 1500 zł) - używka w bdb stanie lub nówka. Najchętniej jakiś Japończyk lub microbrand (raczej nie Chińczyk, Rusek). Poproszę o jakieś propozycje. Oferty sprzedaży czegoś z Waszych kolekcji również chętnie przyjmę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.