Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

imre_nagy

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Znaczy liczę się z tym, że dojdzie do schodzenia z farby, bo podczas użytkowania jest to proces nieunikniony, aczkolwiek wiadomo wolałbym, aby ten proces nastąpił później niż szybciej. Znawca zegarków nie jestem, jak niektóre kobiety zegarek jest dla mnie dopełnieniem stylizacji lub po prostu ładna rzeczą na ręku. Gdybym myślała o zegarku na lata na pewno sięgnęłabym po coś w wyższej półki.
  2. Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????
  3. witam nie znam się kompletnie na zegarkach dlatego proszę o pomoc. mianowicie zależy mi na ocenie autentyczności zegarka
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.