Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kadiusz

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kadiusz

  1. Czy gdy ustawię w A-TM czas alternatywny zgodny z naszym czasem, zegarek w dalszym ciągu będzie się raz na dobę aktualizował ?
  2. Witam. Jestem tutaj nowy i możliwe, że temat ten został już poruszony, ale proszę o wyrozumiałość i pomoc. Córka przywiozła mi z U.S.A. zegarek marki Citizen Eco Drive Calibre E650 Radio Controlled. Problem jest w tym, iż zegarek ma amerykańskie strefy czasowe i jedną europejską - Londyn. Kiedy ustawię go manualnie na aktualną godzinę, zegarek około godziny pierwszej w nocy sam cofa o jedną godzinę do czasu angielskiego. Moje pytanie - czy jest możliwość przestawienia w zegarku strefy czasowej londyńskiej o jedną godzinę do przodu tak, aby po północy zegarek tylko ustawił sekundy, a nie zmieniał mi godziny? Posiadam instrukcję w języku angielskim, ale niestety osobiście nie władam nim. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie. Z góry serdecznie dziękuję. Kadiusz
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.