Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

AnnaRed

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. AnnaRed

  Identyfikacja

  Czy chodzi o to?
 2. AnnaRed

  Identyfikacja

  Skrzynia została potraktowana pędzlem z białą olejna niestety, a złocenia miały chyba dodać bogatości...Gusta, guściki i zniszczone skrzynie Nie jestem ani hobbystą zegarowym ani znawcą jakimkolwiek - brak części na której można zawiesić wahadło, widoczne to jest na zdjęciu. Jak się ów skrawek metalu nazywa fachowo i czy można to dokupić? Ale drugi w lepszym stanie. I chyba też Willmann? Podziwiam Panów, że tak jeden rzut oka i wiecie kto jest twórcą Druga skrzynia bez fantazji malarskiej
 3. AnnaRed

  Identyfikacja

  Dzień dobry. Proszę o identyfikację. Linkowy, z wybitymi cyframi na tyle, poza tym jakieś wydrapane tajne znaki. Sprzedający twierdzi, że to Becker. hmmm.....ale taki bez sygnatur.
 4. Dzień dobry. Proszę o przeniesienie tematu o identyfikacji w miejsce gdzie powinien się znaleźć. Trochę źle utrafiłam z miejscem i zaśmiecam, a tego raczej nie chcę :)

   

   

 5. Przeniosę, podpowiedź proszę - gdzie. Trochę się tu jeszcze gubię...
 6. Na dynamo . Ale trza pedałować A serio - dziękuję
 7. Dzień dobry. Proszę o identyfikacja zegara, który dzisiaj zawitał do mojego domu po wielokilometrowej wędróce po pchlim targu. Z tyłu wybite nazwisko Franz Eichholz. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego własnie Pana.
 8. AnnaRed

  Identyfikacja

  Werk pomierzony i namierzony. Eckige Weckerplatinen 60,0 - 44,0 mm Höhe - zdjęcie 5/15. Kienzle. Bardzo dziękuję za pomoc w identyfikacji Pozdrawiam serdecznie
 9. AnnaRed

  Identyfikacja

  No wygląda identycznie, jesli chodzi o przód
 10. AnnaRed

  Identyfikacja

  Dzień dobry. Na targu staroci zakupiłam - jak dla mnie - śliczny, mały zegar. Brak oznaczeń na tarczy, jedynie na mechanizmie widoczne litery RR. Czy ktoś z Państwa wie może czyj to produkt?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.