Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kot20

Użytkownik
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kot20 last won the day on July 7 2018

Kot20 had the most liked content!

Community Reputation

327 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Kot20

 • Birthday 05/20/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KrK
 • Hobby
  Gshock, Rajdy, Oakley X

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. Zdjęcia wklejam, żeby pokazać jak nie wolno postępować Z góry przepraszam, bo nie każdy pochwali taką japońsko - chińską kolaborację, ale potrzebowałem złożyć całego złotego, a to była jedyna droga. ( Gmw-b5000 niestety ma czarną kopertę ) Liczę na to że Casio kiedyś wypuści złotą bransoletę i bezel pasujące do dw 5030..
 2. Gwiezdne wrota lubią kota 😁😸 (...i z wzajemnością)
 3. Taniej nie będzie.... ;))))) P.S. przepraszam, musiałem
 4. Bociany wracają to widzę, że i żaby powyłaziły😁
 5. W tym modelu tak łatwo nie pęka , częściej się spotkałem z pęcznieniem. W ogłoszeniach często widać, że są straszne ogryzki , wręcz już okrągłe bez kantów, a guma wciąż cała. Odwrotnie jak w modelu 8150 Gundam gdzie bardzo często zegarek jest jak nowy,a guma pęka w każdym miejscu nawet gdy zegarek leży w pudełku nieruszany. Tu jest jak nowa, nie ma o czym gadać👍 Totalny przypadek. Ale już kiedyś ustrzeliłem nowego, także nie jest pierwszy.
 6. 👏👏👏 Piękny strzał 😁 zdjęcia serwer
 7. Ktoś zgadnie co przyszło? ;)) Nie sądziłem, że jeszcze kiedyś uda się ustrzelić nówkę. Podpowiedzi: -Poprzednie millenium -strasznie niewygodny kartofel ;P
 8. Już Ci kiedyś pożyczyłem jednego MRG pamiętam. Zdjęcia były piękne😸
 9. Siema Waldku, Kupa czasu Brakowało tutaj twoich profesjonalnych zdjęć. Nie ujmując nikomu , bez Ciebie poziom zdjęć na forum spadł drastycznie ;D To w dużej mierze dzięki nim, zarejestrowałem się na tym forum. Ale wazelina..... Hehe
 10. Może nie jest za ładny i nigdy nie był ,ale tak jak napisałeś teraz jest już ciekawym klasykiem i to w bardzo ładnym stanie. Osobiście bym nie nosił ,bo szkoda.( Szczególnie,że ładny nie jest;)) Szybko nabierze śladów noszenia,mikrorysek ,bezel się spoleruje, a takich jest pełno i są mało warte. Ten model miał chyba jakąś opcje z liczeniem bitów czy czasu między bitami. W każdym razie coś dla DJ-ów, żeby wiedzieli czy dany kawałek będzie można łatwo zmiksować z innym , czy ma podobną ilość bitów na minutę-trzebaby doczytać, ale coś takiego mi świta.
 11. Najładniejsza studzienka kanalizacyjna 🙃
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.