Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotr71

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. pomarańczka faktycznie prowokuja do szaleństwa
 2. fajne owoce ; )
 3. Szczerze ... myślałem o Seiko SRP560K1
 4. Zbliża się lato, nie będziemy przecież latać na deskach i szaleć na rowerach tudzież motocyklach z naszymi DS1 czy też innymi legendami odmierzania czasu. Chciałem Was zapytać jaki zegarek wybrać na lato do uprawiania sportów. Paradoksalnie do tej pory nosiłem Detomaso Lucca z niesamowicie wygodnym paskiem kauczukowym, zegarek z wystarczającą wodoodpornością bardzo funkcjonalny oraz tani w zakupie (eB... 250 pln). Przyszedł jednak czas na zmianę, może zainspirujecie mnie jakimś modelem. Ostatnio oglądałem Citizen Eco Drive Altichron jednak nie jestem do końca przekonany do ceny tego modelu.
 5. dołączę się do klubu z DS1 Chrono, może ktoś użytkuję taki model i podzieli się wrażeniami?
 6. Poszukuję osób użytkujących Certinę model DS1 Chronograf, chciałbym się podzelić z nimi uwagami na temat tego modelu, dokładności chodu, konserwacji, użytego werku itp. Zapraszam do dyskusji, pzdr P
 7. Dziękuję za udzaił w dyskusji, po miesiącu odebrałem Stainharta GMT Ocean 1, w tej cenie to jest "cacko". Zamówiłem model z ceramicznym bezelem, głeboka czerń, perfekcyjne indeksy miłe dla ucha klikanie ; ) na nadgarstku leży perfekcyjnie wskazówka sekundnika płynie po tarczy. Idealna grubość - świetnie chowa się pod mankietem koszuli. Świetny tool watch i co ważne 2/3 ceny Davosy. Za miesiąc napiszę Wam o dokładności chodu. Pzdr
 8. cena robi tu kolosalną róźnicę Steinhart jest 35% tańszy, Pytanie czy to ta sama liga? A co z automatem, czy to porównywalne modele?
 9. witam, czy ktoś może mi pomóc w porównaiu tych modeli, stosunek jakość/cena, look, może jakieś ceikawostki?
 10. Dziękuję za profesjonalną podpowiedź, pzdr P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.