Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wmucha

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam wszystkich Nie chcę śmiecić nowym tematem wiec zapytam się tu Czy może gdzieś, nie rzucił wam się w oczy ten o to model GW-M5610-1B w cenie niższej niż 525? To najniższa cena jaką aktualnie znalazłem. Za jaką cenę najniżej widzieliście ten model?
 2. Dzień dobry. Wiem, że pewnie jestem tysięczną osobą zadającą pytanie tego typu, ale... Potrzebowałbym mesha na 21mm oraz czarny pasek do garniturowca również na 21mm. Chciałbym żebyście podzielili się ze mną gdzie najlepiej dokonać zakupu i co najlepiej będzie pasować. Interesuje mnie stosunek ceny do jakości, jakie firmy i sklepy przychodzą wam na myśl do polecenia, które są godne sprawdzenia?
 3. wmucha

  Pasek do SKA725P1

  Witam wszystkich Posiadam zegarek SKA725P1 i zastanawiam sie nad wymianą paska, potrzebuje porady na jakim pasku waszym zdaniem zegarek prezentowałby sie najlepiej?
 4. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi pod tematem. W moim domu od niedawna zagościł SKA727P1
 5. bazarek przeglądam regularnie od 3 tygodni a co do polecanego citzena, gdyby nie ten datownik z dniami tygodnia to mógłbym się na niego skusić
 6. Co do mechanizmu to w sumie może być każdy Linie SNK widziałem i nawet się nad nią zastanawiałem ale w zegarkach nie za bardzo podoba mi się wskaźnik dni tygodnia, poszukuje albo bez datownika albo z samym dniem miesiąca
 7. Dzień dobry pisze w sprawie zegarka Seiko kinetic SI SKA725P1 https://timetrend.pl/zegarki/13728-seiko-kinetic-ska725p1.html?search_query=kinetic&results=40 jest to najlepsza cena jaką znalazłem na polskich stronach i niestety jest to górna granica mojego budżetu który mam do wydania, stąd moje pytanie czy warto go zakupić? Martwię się również o mechanizm i jego awaryjność. Wiadomo ze jak kto dba tak ma lecz niektóre mechanizmy mogą być bardziej lub mniej awaryjne i zastanawiam się do których należy kinetic od Seika. Szukając informacji natkałem się na opinie, że jak akumulator padnie to zegarek działa bez problemów tak samo jak zegarek z mechanizmem automatycznym a ewentualna naprawa akumulatora wynosi około 200zł. Jeśli nie ten, to co proponowalibyście w budżecie do 750zł? Poszukuje zegarka o stylistyce militarnej lub pilota. Kolorystyka dowolna. Ma to być zegarek do użytku codziennego, praca przy biurku. grubość nadgarstka 18 cm. Pozdrawiam i za odpowiedzi z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.