Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

clusca

Użytkownik
 • Content Count

  1999
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

clusca last won the day on May 3

clusca had the most liked content!

Community Reputation

481 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About clusca

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. clusca

  Casio do kwadratu

  A propos limitek, odkryłem ostatnio model, o którego istnieniu w ogóle nie wiedziałem - GW-T5030c - może ktoś ma i chciałby się zamienić na DW-5035 z niewielką dopłatą? Oczywiście dopłata z mojej strony To "T", to od tytanu?
 2. Mam nadzieję, że to nie z powodu mojego sekundowo-indeksowego dochodzenia Na pocieszenie dodam, że mój zostaje, nie jedzie na wymianę.
 3. Białego w ogóle nie brałem pod uwagę, a tu niespodzianka - wysuwa się na prowadzenie. I to właśnie z tarczą jak wyżej. Wygląda świetnie. Pytanie: ile można mieć zegarków z taką samą kopertą? . . . . . Odpowiedź: Wszystkie!
 4. clusca

  Casio-dział techniczny

  Moja odpowiedź dotyczyła GW-9300. Tam data jest oddzielona myślnikiem, np. 5-24. a godzina drugiej strefy czasowej dwukropkiem (stąd dzielenie ), czyli 5:24.
 5. clusca

  Casio-dział techniczny

  Raczej nie ma z tym problemu. Żeby odczytać datę trzeba wyświetlane liczby od siebie odjąć, a żeby odczytać godzinę, należy wykonać "dzielenie"
 6. clusca

  Casio-dział techniczny

  Jeśli może być wskazówkowy, to nie ma problemu: GWR-B1000, MTG-B1000, GW-3000, GW-3500, nawet leciwy Giez. Z digitali G-7700/7710, ale nie ma zdaje się radia, GW-9300 wyświetla w górnym okienku datę, lub godzinę drugiej strefy, ale wystarczy lewy górny przycisk i naprzemiennie można te wartości zmieniać na wyświetlaczu. To tak na szybko
 7. @QuadrifoglioVerde Czy S.14 będzie miała, podobnie jak w przypadku RE, zwalający z nóg AR?
 8. Panowie, kolega pyta o GMW-B-5000GD-1. One chyba nie chodziły nigdy w okolicach 1200-1300 PLN. Cena 1600 PLN była już naprawdę dobrą ofertą na niego. No chyba, że się mylę. Poza tym ceny 1250 PLN za srebrną i złotą wersję zdarzały się incydentalnie od premiery stalowej kostki, więc nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że to była normalna cena. @krystian7887 Wesję GD-1 rzeczywiście trudno w dobrej cenie dostać, ale jeżeli interesuje Cię czarny zegarek z "pozytywnym" wyświetlaczem, to tutaj masz za 256 euro i płacąc jeszcze zwykłym przelewem możesz 5% urwać. Jako, że jest to model na gumowym pasku, dokupujesz sobie czarną bransoletę i masz super zegar. Niektórzy wręcz wolą pozytyw w czarnej wersji od negatywu https://www.unger-schmuck.com/casio-g-schock-the-origin-gmw-b5000g-1er/a-1000024763?ReferrerID=121
 9. clusca

  GW-9400 Rangeman

  Koszt wyświetlacza żółtego i negatywowego z modelu navy to około 50-60 PLN. Koszt całego modułu to odpowiednio 500 i 300 PLN. Do tego dochodzi koszt wymiany (tutaj niech się specjaliści wypowiedzą). Sama wymiana to nie jest łatwa sprawa, trzeba mieć "nieco" wprawy i doświadczenia. O ile wymiana całego modułu jest jeszcze znośna, o tyle samego wyświetlacza to dla mnie "kosmos"
 10. Świetny wakacyjny zbiór. Szkoda, że to nie dział "sprzedam"
 11. clusca

  Liczymy żółwie

  Zwłaszcza, że mając kilka(naście) zegarków, zmieniamy je co kilka dni, więc nawet nie zauważymy różnicy w chodzie
 12. clusca

  Liczymy żółwie

  Pewnie, tylko to będą moje rysy Jak kupuję nowy zegarek, to chcę żeby był nowy. CW zaproponowało mi zwrot 15 USD. Gdyby mi chcieli oddać 50, to bym sprawę przemyślał, ale przypuszczam, że z racji "wgniotki" na sekundniku pewnie i tak bym odesłał.
 13. clusca

  Liczymy żółwie

  Na zdjęciu nie widać. Były na boku koperty, po przeciwnej stronie od koronki. O tutaj:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.