Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

buKKa

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Też mi się wydaje że chyba będę mieć złom w szufladzie i kupię nowy
 2. Witam, mam problem ponieważ mój ga 110 został uszkodzony przez wyrwanie teleskopu przez co dziurki na teleskop się rozwaliły, teraz kwestia czy jest szansa że dostanę ta obudowę, bezel do tego modelu? Szukałem na aliexpress ale nie mogę znaleźć poratuje ktoś? Nie chce wydawać na to milionów.
 3. Wiem że zwrot pieniędzy. Chodzi o to że jak oddadzą pieniądze to co mam go do śmieci wyrzucić? Dałem 50zł to nawet jak bym miał za wymianę dać 50zł to bym dał. Pytanie tylko czy się da. U mnie nie ma zegarmistrza. Tzn jest ale on takich rzeczy raczej nie ogarnie. Stary, zegarki u niego to syf i nie ma nic.
 4. Witam. Dostałem zegarek z Chin. Niestety przyszedł uszkodzony. Pytanie czy wymienię gdzieś szybkę czy zegarek już idzie na straty? Foto poniżej.
 5. Nie chodzi do czego jest potrzebna lecz kwestia jest taka że jeden znajomy, niby spec od g shocków, mówi że jeśli jest taka naklejka na dekielku to podróbka bo g shocki nie mają takich naklejek... Kiedy można się spodziewać owego speca ?
 6. Witam. Pytanie za sto punktów mam. Mianowicie chc e kupić G-Shocka ale słyszałem że nie posiadają one na dekielku folijki ochronnej. Powiecie mi jak to z tym jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.