Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dari

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że muszę zapłacić cło i VAT. Być może źle liczę, ale cały czas kwota 262 zł mi się nie zgadza. No nic, jutro zadzwonię do agencji celnej UPS i poproszę o szczegółowe wyliczenie. Przepraszam za zdjęcie Henrego, zrobiłem jakis błąd, potem próbowałem edytować i usunąć, ale mi sie nie udało.
 2. Dzień dobry, Mam następujące pytanie: kupiłem zegarek SWC Bunker w USA. Faktura opiewa na 195 $. Z tego co sie orientuję, cło na zegarki z USA wynosi 4,5%. Natomiast UPS naliczył następujące "Opłaty rządowe": Opłaty importowe Opłaty rządowe: 262,00 VAT: 15,64 Opłaty celne: 68,00 Opłaty za fracht: 0,00 Suma należności w PLN: 345,64 Oczywiście dzwoniłem do Agencju Celnej UPS, ale dzisiaj już nie pracują. Będę starał się wyjaśnić sprawę jutro, ale może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i podpowie o co chodzi.
 3. Zakup przebiegł bezproblemowo, dzisiaj DHL dostarczył zegarek.
 4. Dziękuję za informację. Zamówiłem z tego niemieckiego sklepu.
 5. Chciałbym kupić takiego Hamiltona: https://www.jomashop.com/hamilton-khaki-field-watch-h69439931.html Widzę, że tutaj byłby dostępny szybciej i niewiela drożej: https://www.christ.de/product/87473058/hamilton-herrenuhr-khaki-field-mechanical-h69429931/index.html?utm_source=criteo&utm_medium=remarketing&utm_campaign=datafeed_products&campaign=remarketing/criteo Moje pytanie brzmi: czy ktoś kupował w tym niemieckim sklepie? Czy ewentualnie znajdę gdzieś interesujący mnie zegarek w niższej cenie?
 6. Dziękuję za odpowiedzi. Już napisałem do piotrkrakow. Niestety nie mam możliwości przymiarki. Zdecydowanie bardziej (przynajmniej na "obrazkach") podoba mi się Combat 7 i wydaje mi się, że pasowałby bardziej pod względem rozmiaru, ale jeśli 6-ka ma jakieś wyrażne techniczne przewagi (nie znam się, jestem laikiem w temacie) to pomyślałbym nad nią.
 7. Witam. Akurat szukam jakiegoś zegarka dla siebie i spodobał mi się Glicyne Combat 7 http://glycine-watch.ch/collection/combat/watches/item/view/show/nr/3943/ Jest jeszcze Combat 6, http://glycine-watch.ch/collection/combat/watches/item/view/show/nr/3890-1/ ale 7 podoba mi się bardziej. Czy są jakieś znaczące minusy tego zegarka, ewentualnie jakieś kontrpropozycje? Dodam, że nie mam możliwości obejrzenia ich na żywo, będę zamawiać przez internet.
 8. Mam na imię Darek. Dzisiaj zarejestrowałem się na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.