Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kmiot

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, Zenith ostatecznie trafił do Pana Czyżewskiego w Warszawie-jest w trakcie naprawy. Mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni sprawa zakończy się happy endem.
 2. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Po długim weekendzie skorzystam z rekomendacji.
 3. Panowie, zwracam się z prośbą o pomoc - jakiś czas temu mój Captian Central Second zderzył się z podłogą, w konsekwencji czego ma awarię, obajawiajaca się zatrzymywanie sekundnika na 34s. Mam prośbę czy moglibyście mi doradzić czy teraz koniecznie wysyłać do serwisu (jak kwestia serwisu wygląda u nas w kraju) czy może znacie zegarmistrzow rządzących sobie z Elite680 - najlepiej Bydgoszcz/Gdansk, ale Warszawa też mogłaby byc. Temat pierwotnie wrzuciłem na Kącik zegarmistrziwsji na forum, ale brak odzewu.
 4. Dzień dobry! Wczoraj mój Captain Central Second miał nieprzewidziane zderzenie z podłogą i teraz bardzo niedomaga ???? Wskazówka sekundnika stanęła na 7 i nie rusza. Mam pytanie czy ktoś może polecić fachowca od tego sprzętu. Najlepiej Toruń, Bydgoszcz bądź Gdańsk/Łódź, ale ewentualnie Warszawa też wchodzi w grę? Pozdrawiam
 5. Witam wszystkich serdecznie. Zegarki fascynują mnie "od zawsze", przez długi czas połączone to było z irytacja, gdyż najniższa cena interesujących modeli znacznie przekraczała możliwości. Teraz zabieram się za uzupełnienie otrzymanego w prezencie 4 miejscowego rotomatu i wierzę że aktywnośc na forum mi w tym pomoże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.