Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kpax

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    27
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Kontakt

  • Strona WWW
    http://www.jhs.fora.pl

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zabrze, Silesia
  • Hobby
    filozofia
  1. Wprawdzie mam go od kliku dni, ale dziś go zaprezentuję. Zjawiskowy, kompaktowy, wypasiony "iron-watch": Casio GW-B5600 2ER. 🙂
  2. Dlaczego zawierzyłeś jakiemuś tam zegarmistrzowi ? Dziś większość z nich, to tylko handlarze...
  3. W porządku. 😉 Nie mniej, lubię, gdy jest full battery 😀 Medium jest "groźne", bo odłączyć się może Triple sensor 🧐
  4. Witam, Ładowałem swój Casio Protrek 2500T ponad 3 godziny na pełnym słońcu i wskaźnik na niecałą godzinę powędrował do level H., po czym znów powrócił do M. Zdarzyło się to już drugi raz w miesiącu Co może być tego przyczyną ? Ile kosztuje ewentualną wymiana na nowy akumulator TOUGH SOLAR ? Jest to opłacalne?
  5. kpax

    Katalog Casio

    Witaj, Ja korzystam z bazy modeli na stronie https://www.casio-europe.com/euro/ Pozdrawiam, kpax
  6. kpax

    Casio do kwadratu

    Te kwadraciaki wywierają bardzo dobre wrażenie i przypominają mi stare czasy lat 80-tych, kiedy to na szaber-platz w Katowicach można było dostać zagraniczne zegarki tego kształtu, które oszałamiały melodyjkami i "nieodpustowym" wyglądem
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.